Projekt Coca-Cola Soundwave byl zakončen festivalem Rock´n Coke v Turecku

Projekt Coca-Cola Soundwave byl zakončen festivalem Rock´n Coke v Turecku

15. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Hudebním festivalem Rock´n Coke v Istanbulu, který byl jednou z největších hudebních událostí letošního léta v Evropě, vyvrcholil o víkendu 2. - 4. 9. 2005 mezinárodní projekt Coca-Cola Soundwave.
Na letošním ročníku, který navštívilo zhruba 50 000 lidí, vystoupilo mnoho slavných skupin např. The Cure, Korn, The Offspring, Skin, Apocalyptica, The Tears a další. Z tureckých hvězd návštěvníkům zazpívali Sebnem Ferah, Rashit Hanin Elias, Pamela, Ceza, maNga, Replikas a spousty dalších. Kromě zahraničních a domácích umělců bavili návštěvníky svým uměním také DJs.

Součástí hudebního festivalu byl speciální Coca-Cola Soundwave Expres. Tento vlak plný muziky projížděl Evropou a do Turecka, kde byla jeho poslední zastávka, dovezl vítěze z hudebních soutěží, které probíhaly v několika zemích Evropy.

Ještě před samotným festivalem tuto hudební jízdu, která trvala téměř dvě hodiny zažilo také 18 vítězů z České republiky, kteří se díky společnosti Coca-Cola na festival Rock´n Coke v Turecku podívali jako zvláštní hosté mezinárodního projektu Coca-Cola Soundwave. Ve vlastním stanovém městečku byli v doprovodu svých přátel ubytováni vítězové soutěže „Vyhraj každý den“ v rámci projektu Coca-Cola Soundwave a také DJ Bret, který tento zájezd vyhrál v soutěži „Nejoblíbenější DJ Coca-Cola Soundwave 2005“. Soutěž regionálních DJ probíhala po celé České republice v termínu od 2. 7. 2005 do 20. 8. 2005 včetně a to v rámci projektu Coca-Cola Soundwave Music Parties.

Vítězové si kromě jedinečné šance účastnit se takového festivalu,dvezli domů zážitky z návštěvy historických památek v Istanbulu.V rámci mezinárodního projektu Coca-Cola Soundwave 2005, zde kromě České republiky byli zástupci z dalších 15-ti zemí.

Do hudebního projektu Coca-Cola Soundwave se bylo možné zapojit v rámci dvou paralelně probíhajících projektů. Tím prvním byl Coca-Cola Soundwave Music Parties, na kterém se mohli od začátku července setkávat návštěvníci mnoha kempů, kulturních akcí a festivalů v České republice. Prostor plný zábavy zaplňovala relax zona s Coke barem, hlavní stan s podiem, na kterém vystupovali profesionální i amatérští DJ, a typický londýnský autobus Double decker. Druhým avšak současně probíhajícím projektem byla soutěž „Vyhraj každý den“ o hodnotné ceny, jako například MP3 přehrávače, cestu na festival Rock’ n Coke v Tureckém Istanbulu či vyzvánění do mobilu.

Oficiální stránka: www.cocacolasoundwave.cz
Organizátoři Coca-Cola Soundwave:
Coca-Cola Beverages Česká republika, spol. s r.o.

Českobrodská 1329
198 21 Praha 9 - Kyje
tel: 283 015 111
fax: 281 862 017


Tiskový servis:
ARISTON PR
tel.: 224 253 730, 222 523 146, fax: 224 253 733
Jan Vávra, jan.vavra@aristonpr.cz
Pavlína Smíšková, pavlina.smiskova@aristonpr.cz
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika