Celnice: První oficiální Bora bora Tour v ČR

Celnice: První oficiální Bora bora Tour v ČR

16. 09. 2005  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Modře zbarvená fasáda a performance na chůdách Vás přivítá už před vstupem do klubu, kde na Vás ve dvou patrech zábavy čeká nejen sexy performance v bazénu, skvělá light show by Dream factory, ale i video projekce by Phase. glamoure tanečnice a mnoho mnoho dalšího…
Music bar CELNICE a agentura D`LUX promo group Europe Vám s potešením oznamuje, že poprvé do České republiky přijede zahrát resident legendární pláže Bora Bora na Ibize Dj GEE MOORE.

Kde: Music bar CELNICE, V Celnici 4, Praha 1 – Náměstí Republiky, Kdy: 23.9.05, Start: 22:00, Vstup: od 18 let

1. stage:
Dj GEE MOORE (resident Bora Bora)
Dj MARIO (resident Celnice)

2. stage:
Dj VILÉM
Dj LUMIERE

Vstupenky za zvýhodněnou cenu 200 Kč,- + poplatky, v prodeji od 16. září v baru Celnice nebo v síti Ticketstream. Na místě 300 Kč. Girls 200 Kč.


Modře zbarvená fasáda a performance na chůdách Vás přivítá už před vstupem do klubu, kde na Vás ve dvou patrech zábavy čeká nejen sexy performance v bazénu, skvělá light show by Dream factory, ale i video projekce by Phase. glamoure tanečnice a mnoho mnoho dalšího….

GEE MOORE

Dj a music producent, který žije a pracuje posledních 9 let na Ibize. Jeho začátky pochází z Anglie, kde začínal jako profesionální zpěvák a kytarista v různých skupinách od 15 let. V roce 97 začal už jako Dj, který našel BORA BORA beach bar a stal se velice rychle známým a kosmopolitním jako samotný bar.

Ovládá unikátní universální zvuk, který pokrývá dokonce všechny styly taneční muziky. Dokáže odehrát 12-cti hodinový naplněný maratón, nejen na BORA BORA ale i po celém světě.

GEE je neustále na BORA BORA world tour … tahle úspěšná cesta začala v Evropě v létě 2004. Hrál už pro miliony lidí na parties jako např. na Zürich street parade nebo na turné po Asii nebo Americe. Navštívil však i Španělsko, UK, Rusko a další země. GEE vydal několik alb v kooperaci s různými umělci stejného typu. Jeho desky se staly nejprodávanější po celé Ibize i na celém světě. V roce 2005 uvidíme dvě nové desky s Italskou asistencí a novou produkcí. Svojí tvorbu rozšířil o mnoho dalších a dobrých desek jiné kolekce.

Během mnoha let své kariéry se podílel nejen na příspěvcích pro světová hudební vydavetelství, jako např. M8, Ministry and Dj magazíne, ale mixoval i pro známá radia jako Thump Radio USA nebo Radio 1. Neopomenutelná je i tvorba pro MTV. Svou muzikou obohatil i poslední epizodu veleúspěšného seriálu F.R.I.E.N.D.S.

Aby jste toto vše měli možnost prožít, nemusíte jezdit na IBIZU. Music bar CELNICE Vám totiž toto vše přiváží do Prahy na 1. oficiální BORA BORA tour v České republice.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika