Ladronka nabídne 28. září plný džbán zábavy

Ladronka nabídne 28. září plný džbán zábavy

20. 09. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Od exhibic v in-line bruslení, BMX, MTB, jízdě v U-rampě, footbagu, žonglování, frisbee či skoků na obří trampolíně přes návštěvníkům otevřené závody na lezecké stěně nebo in-line okruhu až po výtvarné soutěže a duševní sporty nabízí Ladronka opravdu široké spektrum vyžití.
MČ Praha 6 a MVP Agency připravili na volnou středu 28. září (10:00 – 22:00) zábavný program v nově zrekonstruovaném areálu usedlosti Ladronka. Od exhibic v in-line bruslení, BMX, MTB, jízdě v U-rampě, footbagu, žonglování, frisbee či skoků na obří trampolíně přes návštěvníkům otevřené závody na lezecké stěně nebo in-line okruhu až po výtvarné soutěže a duševní sporty nabízí Ladronka opravdu široké spektrum vyžití. Diváci se navíc mohou těšit na vystoupení několika českých i světových mistrů. O příjemnou atmosféru se bude navíc starat letošní výherce Coca-Cola Popstar skupiny Temperamento či Vojta Kotek s Jirkou Mádlem a jejich rafťáckým týmem.

Celá akce je již tradičně připravena v rámci komunitního programu protidrogové prevence „Zdravá Šestka“, jehož cílem je podpora rozvoje zdravého životního stylu a kvalitní nabídky trávení volného času. Za tímto účelem se v rámci zábavného programu budou prezentovat neziskové organizace působící na Praze 6. Těmi jsou zejména Prev-Centrum, DDM Borovičky, KC Kaštan, DDM stanice techniků, Studio paleta, Fokus, SES a Kavárna v Jelení.


Pražané v září získali nově zrekonstruované místo pro aktivní odpočinek i nerušené procházky zelení. Široké možnosti svého využití předvede Ladronka ve středu 28. září na akci s podtitulem Plný džbán zábavy. Volný den nabídne sportovní vyžití, hudební vystoupení, výtvarné aktivity i třešničku na dortu v podobě účasti Snowboarďáků i Rafťáků Vojty Kotka a Jirky Mádla, kteří dorazí se svým rafťáckým týmem.

Od desáté ranní budou na návštěvníky čekat desítky atrakcí (U-rampa, in-line dráha, lezecká stěna, obří trampolíny atd.), z nichž valnou většinu si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži. Chybět nebudou ani vystoupení mistrů svých oborů, rady od zkušených profesionálů či závody o nejrůznější ceny (např. auto s plnou nádrží na víkend). Hned ráno začíná in-line závod škol a veřejnost se může registrovat do dalších in-line závodů. Návštěvníkům se také představí spousta sportů či aktivit, které balancují na pomezí sportu, volné zábavy, umění i akrobacie. Vedle bumerangů a řiditelných draků tu budou k vidění i frisbee, diabolo, footbag či flowersticks nebo žonglování. V diabolu se navíc bude konat velký turnaj a s footbagy a yo-yo vystoupí čeští obhájci světového mistrovského titulu.

Své okénko v programu budou mít i japonská bojová umění (Kendo, Allkampf-Jitsu) jejichž mistři na louce předvedou nejen účinnost svých taktik, ale budou též otevřeni laickým dotazům dětí i rodičů.

Co na svých strojích dokážou, předvedou jezdci na BMX a MTB kolech i skatech. Jak za to pořádně vzít předvedou profesionálové na in-line bruslích. Pokud máte slabé nervy, je zcela jasné, že při vystoupení Petra Manďáka v U-rampě budete odvracet zrak. Z přemíry adrenalinu se můžete uvolnit u stolních her, hlavolamů a podobných duševních sportů. Pro ty nejtvořivější jsou připraveny výtvarné soutěže z využitím netradičních postupů.

Na pódiu se vedle tanečních seskupení a módních přehlídek vystřídá také pět hudebních skupin reprezentujících pražské střední školy. Ty budou soutěžit o přízeň diváků, kteří nakonec rozhodnou, kdo dostane možnost nahrát svou hudbu v profesionálním studiu. Večerní část programu odstartuje kapela Temperamento, kterou přízeň posluchačů i odborné poroty vynesla na první místo letošního ročníku soutěže Coca-Cola Popstar a zanedlouho se můžeme těšit na jejich debutovou desku. Vojta Kotek, Jirka Mádl a jejich rafťácký tým budou do programu volně vstupovat v průběhu odpoledne a na večer si připravili malé překvapení. Mimo jejich zimního hitu Snowboarďaci si totiž sebou přivezou i krátký film z natáčení Rafťáků. No řekněte sami: Umíte si představit lepší zakončení zábavného dne, než poslední projekci letního kina v Praze?

Vstup na akci je zcela zdarma – více informací: www.ladronka2005.mvp.cz
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika