Fleda : 30.9.  ELEKTRA

Fleda : 30.9. ELEKTRA

20. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Residetní noc dje Orbitha se z prvního úspěšného dílu Elektrick se Scan X přejmenovává na Elektru. Tato noc si vybudovala již dobrou pozici v pražské Roxy a se svolením djane Ladidy se tedy může konat i ve Flédě. Tentokrát si dj Orbith přizval k sobě zmíněnou Ladidu, Southeast live, Tvykse, Michaela Scubermana a Iana Fuzzyho.
Residetní noc dje Orbitha se z prvního úspěšného dílu Elektrick se Scan X přejmenovává na Elektru. Tato noc si vybudovala již dobrou pozici v pražské Roxy a se svolením djane Ladidy se tedy může konat i ve Flédě. Tentokrát si dj Orbith přizval k sobě zmíněnou Ladidu, Southeast live, Tvykse, Michaela Scubermana a Iana Fuzzyho. Samozřejmostí budou dekorace, projekce - v případě Ladidy a Southeast dokonce speciální pro jejich sety! Zajímavou nabídku máme pro ty, kteří jdou týden předtím na Citadelu. Schovejte si lístek z Citadely a máte vstup na Eklektru o 50,- levnější! Stačí ho pak ukázat na místě při vstupu do Flédy…To se vyplatí, ne?

SOUTHEAST
Působí tak trochu jako zjevení na české scéně. Během posledního roku se zařadili do absolutní producentské špičky u nás. Zkraje roku vybral Aleš Bleha dva jejich tracky na mixovanou kompilaci časopisu Xmag, kde se tak ocitli ve společnosti jmen jako Miss Kittin, Alter Ego, Chris Liebing, Umek…Zároveň je zabookoval na největší festival elektronické hudby u nás - Summer of love 2005! Southeast byli také osloveni o vytvoření prázdninové audio přílohy časopisu Gamestar. Spolupracují s Orbithem (track No Money No Love vyšel na kompilaci k Summer of Love) a chystají s ním desku. Závěrečná stvrzující tečka jejich stoupajícího kreditu přišla ale začátkem září, kdy vydali u německého Frisbee vinyl „BKR feat. Southeast – Brazilian Heat“. Na Frisbee vydávají třeba také Ricardo Villalobos, Vanguard, Monika Kruse, Voodooamt, Paul Brtschitsch… Díky labelu Frisbee míří vinyl do celosvětové distribuce a hrají ho už Laurent Garnier, Mauro Picotto, Monika Kruse…Aby byl křest opravdu výjimečný, tak spojí svoji show se speciální projekcí od Cube Vision!

DJs: Ladida, Orbith, Tvyks, Southeast live + special VJ show – křest vinylu „Brazilian Heat“, Michael Scuberman, Ian Fuzzy
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika