Mproject vydává u COPRECORDS novou desku

Mproject vydává u COPRECORDS novou desku

22. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Na českém internetovém mp3 labelu COPRECORDS vyšlá další nová deska od producenta a DJe Mproject který pochazí z Bratislavy. Hudbě se věnuje 7let a DJingu 2 roky.
Na českém internetovém mp3 labelu COPRECORDS vyšlá další nová deska od producenta a DJe Mproject který pochazí z Bratislavy. Hudbě se věnuje 7let a DJingu 2 roky. Za tu dobu stihl vydat své tracky na kompilaci BEE FREE nebo u společnosti ORANGE CD IN. Jeho tracky jste mohly slyšet také na internetovém radiu DFR-Radio.com, Frontinus a na rádiu FM. . Jako DJ si zahrál v několika klubech a také na známých festivalech BEE FREE, PARADOG nebo byly jeho sety odvisílané na rádiu FM. Od roku 2005 se stal residentním DJem progressivní-trance párty Progress Your Mind v Bratislavském klubu Elam a také rozběhl svoji vlastní radiovou show na rádiu GODEEJAY. Na jeho desce najdete 4tracky. Tři tracky spadaji do stylů progressive / house kde mu hostavali tři zpěvačky a jeden track je klidný chiloutový.

Všechny tracky z této desky si můžete zdarma stáhnout na stránkach internetového labelu COPRECORDS včetně ostatních desek které zde již vyšly.Pokud i vy tvoříte zajimavou hudbu a chcete někde něco vydat ale nemáte kde zkuste label COPRECORDS.......více na www.COPRECORDS.net

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika