Tiesto na Slovensku

Tiesto na Slovensku

24. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Najžiadanejší a zároveň aj jeden z najlepších DJov sveta, zavíta v rámci svojho európskeho turné do Bratislavy, ako hosť oslavy 1. narodenín SRo3 Rádia_FM, ktoré ako jediná celoplošná rozhlasová stanica na Slovensku, ponúka dostatočný priestor alternatívnej tvorbe.
Už 4.11.2005 Vám Tiesto ponúkne svoju predstavu o kvalitnej zábave. Priestory bratislavskej Incheby budú hostiť holandskú ikonu tanečnej scény, spoločne s ďalšími umelcami zo Slovenska a okolitých krajín.

Tiesto je oficiálne prvý DJ, ktorý vypredal štadión so svojím sólovým koncertom pre viac ako 25.000 ľudí, 3 násobný víťaz ankety o najlepšieho DJja podľa časopisu DJ Mag, víťaz MTV Music Awards a najlepší holandský DJ.

Tiestova produkcia vystihuje euforickú náladu a liberálnosť jeho rodnej krajiny, Holandska. Vo svojej krajine je považovaný za novodobého hrdinu. Posledný singel „Love comes again“ zožal obrovský medzinárodný úspech v celej Európe a recenzie na album „Just Be“ boli nadmieru pozitívne.Najväčším úspechom v jeho kariére však bolo vystúpenie pred viac ako 70.000 divákmi na otváracej slávnosti Olympijských hier v Aténach. Túto show počúvalo a sledovalo okolo miliardy ľudí po celom svete. Pri tejto príležitosti odohral exkluzívny set zložený výhradne z vlastnej produkcie.

Slovensko sa vďaka Rádiu_FM a agentúre Slovakia Promotion stane prvou zastávkou DJ Tiesta, pri jeho európskom turné, ku ktorému sa v Bratislave pridajú domáci B3, Soundphreakers a Sax’n’Jay a rovnako známy maďarský dídžej Corvin Dalek.

www.tiestoceetour.com, www.tiesto2005.sk


0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika