DJ VECTIF´s birthday party 30/9/Radost FX

DJ VECTIF´s birthday party 30/9/Radost FX

26. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Rok se opět o nic neprotáhl, spíše se zdá, že zkrátil a tak je tu opět mé srdečné pozvání na oslavu mého dalšího křížku. To hrozné číslo vám raději neprozradím, nicméně za rok to bude ještě horší, tak proč si to sakra letos zase neužít.
Mejdan se koná tento pátek 30.9.2005 v mé domovské a milované Radosti FX. Akce nese název VECTIF@FRIENDS, to ne, že bych se chtěl opičit po Michalovi Burianovi, ale v mém případě je tomu prostě tak a jinak jsem tu akci prostě nazvat nemohl. Zahrají mí oblíbení DJ´s, lidé, se kterými se potkávám dlouho a kterých si zároveň velmi vážím.

DANIELE TIGNINO aka PSYCHO RADIO (Sicily, IT)
-deska roku "In The underground" podle prestižního britského časopisu DJ v roce 2003. Vloni opět zabodoval skladbou "Sound Is Shocking". Člověk, který je můj velký přítel a je navíc skvělý dj a muzikant. Itálie ho miluje, velký propagátor electro-houseové hudby ovlivněné new wave.

PLASTIK FUNK DJ TEAM (ESP/JPN) aka RAFAEL XIMENEZ & DJ MIKIO
-pokud máte rádi šlapavý funky house, tak tohle jsou ti praví. Super baviči, se kterými se za poslední roky potkávám hlavně při hraní v Německu, mimo jiné headlineři letošního světového turné klubu PRIVILEGE IBIZA při jejich zastávce v Radosti FX v únoru tohoto roku. Tihla dva mě prostě baví.

LOUTKA
-"táta" Loutka nesmí chybět. Společně s Trávou dva lidé, ke kterým mám věčný respekt. Prostě umí a navíc jsou to lidé se srdcem na správném místě. howgh

CHRIS SADLER
- "my long time big nose friend". Chrise mám prostě rád už strašně dlouho. Super člověk, skvělý dj a také výborný producent! Na mé narozeninové party nesmí už nikdy chybět.

VECTIF
VECTIF - Vás chce ještě jednou srdečně pozvat. Tenhle mejdan bude zase hustej. Potkáme se na baru!
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika