Let it roll slaví 3.narozeniny

Let it roll slaví 3.narozeniny

29. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
16.11. to bude na den přesne 3 roky, kdy se se sešlo kolem 500 raveru v klubu Mlejn na první party s názvem "Let it Roll". Během uplynulých 3 let se několikrát změnilo místo konání, vzrostl počet návštěvníků a program byl obohacen o pravidelné zahraniční návštěvy. A jelikož slavíme narozeniny a pozvali jsme těch zahraničních hostů opravdu požehnaně, tak jsou poprvé přichystány 4 scény.
16.11. to bude na den přesne 3 roky, kdy se se sešlo kolem 500 raveru v klubu Mlejn na první party s názvem "Let it Roll". Během uplynulých 3 let se několikrát změnilo místo konání, vzrostl počet návštěvníků a program byl obohacen o pravidelné zahraniční návštěvy. A jelikož slavíme narozeniny a pozvali jsme těch zahraničních hostů opravdu požehnaně, tak jsou poprvé přichystány 4 scény. Každá bude věnována jednomu ze stylů které jsou tradičně na Let it Rollu zastoupeny (Drum and Bass, Reggajungle, Reggae a Chillout) spolu se specialními dekoracemi v duchu jednotlivých žánrů. Jako pokaždé se tu určitě sejde pestrá směsice lidí, takže z xenofobie rozhodně strach mít nemusíte:). A ještě jedna důležitá informace: Protože přišlo na minulou akci opravdu hodně lidí (hvězda večera Aphrodite), je tentokrát k dispozici limitovaný počet vstupenek. Takže pokud si chcete vstup na akci "posichrovat", zakupte si lístky radši včas v předprodeji (nakonec to bude pro Vás i ekonomičtější) . Přejeme dobrou zábavu!

Pár vět o hlavních interpretech:
***Ray Keith*** je drum’n’bassovou osobností první třídy. Mezi jeho nejvýznamnější počiny v oblasti drum`n`basu patří např. track – Terrorist, „Dark Soldier“ nebo série „U.F.O.“ , všechny ve stylu, který u něj dnes všichni znají a milují: zlá temná basa a amen, amen, amen.Je významný producent a remixér (spolupr. např s Pet Shop Boys nebo Orbital), taky parťákem Nickyho B. v londýnském record shopu Blackmarket, rezidentním DJem v londýnském Paradise Clubu a Lazerdome v Peckhamu a také na rozhlasové stanici Vibe FM. Tento rok slaví velký návrat se zabijáckými remixy pecek „Junglist“ a „Police in Helicopter“ od slavných Congo Natty. Přijíždí k nám ve velkém stylu a v maximální formě, s těmi nejlepšími dubplaty, které má jen a jen on.

***Nicky Blackmarket (UK)*** je jedním z těch, kteří na začátku devadesátých let zásadně ovlivnili směřování britského hardcore do oblasti jungle a drum`n`bass. Zároveň je zakladatelem a spolumajitelem stále žijící legendy – Blackmarketu – obchodu s vinyly v londýnské čtvrti Soho, kde můžete tohoto veselého hyperaktivního človíčka dodnes vídat za pultem. I Nicky začínal koncem 80. let na hip-hopu, soulu, rare groove a housu. Jeho hlavní vášní se ale nakonec stalo prodávání desek. Kromě vedení Blackmarketu se také věnuje vlastní hudební produkci. Jeho DJ sety jsou charakteristické především svou vynalézavostí. Rychlými a přesnými mixy do sebe Nicky míchá amenové třaskanice i ragga jump-upy a jeho oldschoolová selekce ho proslavila po celém světě.

***RCola***Jako hlavní hvězda junglové stage se objeví RCola, kterého nejspíš znáte z duetu s Jacky Murdou, vydávajícího pod labelem Chopstick Dubplate. Vidět a slyšet ho můžete v rámci turné, které podniká na propagaci svého nového dlouhotrvajícího CD " JungleXpeditions" a nové distribuce JungleX. Pokud chcete slyšet, jak zní budoucnost ragga-junglu, tohle si určitě nenechte ujít.

***Germaican Roadshow 2005*** Na reggae scéně uvidíte jedny z největších es německé dancehallové scény v rámci jejich podzimní evropské tour: Germaican Roadshow 2005 - Pionear, zakladatel Germaican records a Messer Banzani (kapela považovaná za vůbec první dancehallové seskupení v Německu), je určitě jeden z "duchovních otců" německého dancehallu a v současnosti nejúspěšnější evropský reggae/dancehall producent.- Ill Inspekta, jedna z hlavních postav partičky, která si říká Germaican Scouts.- "Hudební Doprovod" zajistí Upliftment Intl z Lipska.Takže se máte určitě na co těšit!!!.........

***Big Famili***Big Famili jsou King Kalabash & Baron Black - dva ragga zpěváci z karibského ostrova Martinique, kteří žijí v Paříži a alespoň jednou za rok jezdí do Čech, které jim učarovaly vedle Lodenic hlavně krásou místních žen a rozjetostí lokálních parties... Není se co divit oboustranné přízni, když si všimnete jejich brilantní kombinace hlasů v patois, angličtině i francouzštině.. .

***MaraMara***....je taneční seskupení sympatických holek, které se nebojí to rozbalit v rytmu dancehallu a namíchat koktejl z dalších ingrediencí jako jsou prvky jamajské dancehall queen elimination, funky nebo orientálních tanců. Protože je u nás takových věcí bohužel pramálo, rozhodně stojí za to je omrknout.........

Let it roll
místo: Abaton (adresa: Na Košince 8)
datum:16.11.05
čas: 21:00 hod
seznam účinkujících: Ray Keith (Dread records, UK),Nicky B (Blackmarket records, UK), R-Cola (Chopstick Dubplate/ CD JungleXpedition/ JungleX, Canada), Germaican Road show - Pionear (Germaican Records) + Ill Inspecta, music by: Upliftment Intl1 (Lipsko), Big Family (FR), Kyanid (2.3), Suki, Pixie& Wash (Tele2beatz), Yukimura, Mad4ce+ChongX (Aphrikka), Rich (Bassbeat), Prosound system, Admiral Kolíbal, B.Rokka (Bingidem), Raveboy (Messiah Komplex), Suppafly, Ravi, DJ Mikulas (R1-Estereo)
MC‘s Nu C, Jacob, Linde, Tweety Twizah

vstupné – předprodej 180,-Kč (Ticketpro/ Ticketstream/TSP, Školská 26/ Maximum Underground, Jilská 22/ Growshop, Bořivojova 95 a Reprezent, Saská ul.)
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika