CITADELA VERTIGO Filterheadz, Cohen, Markantonio a další...

CITADELA VERTIGO Filterheadz, Cohen, Markantonio a další...

30. 03. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Léto se již velmi rychle blíží, a tak lineup na květnové Citadele bude tentokrát ve znamení svěžího inteligentního techna, které bude ke slyšení na hlavním stage a jak je již na Citadele zvykem, La Grotta se bude vlnit v rytmu progressive. Headlinerem Vertiga bude hvězdná dvojice, kterou jste u nás zatím neměli možnost slyšet.
Po vyslovení jejich jména se spoustě lidí vybaví některý ze spousty hitů z jejich produkce. Za hranicemi ČR jsou obrovskými stars a proto jsme velice rádi, že souhlasili s vystoupením na Citadele. Hlavní hvězdou na techno stage bude belgické duo Filterheadz. Určitě jste již slyšeli některou z jejich “hitovek“ jako třeba Los Hijos del Sol, Sunshine či Yimanya. Tyto tracky si hned po vydání nachází cestu do kufrů spousty světových djs a zároveň úspěšně bodují u partypeople. Ve svých začátcích se věnovali spíše rocku a k elektronické taneční hudbě se dostali až v průběhu několika let, ve kterých pro ně bylo nejdůležitější setkání se švédským triem Headroom, kteří je plně zasvětili do studiové produkce techna. Filterheadz v sobě nezapřou svůj muzikální talent a v každém novém tracku nás stále přesvědčují o svých kvalitách a o tom, že jejich hudba jde ze srdce.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/citadela1.gif[/IMG]

Kromě premiérového vystoupení Filterheadz v ČR se na hlavní stage dočkáte ještě dalšího „poprvé“. Poprvé u nás bude ke slyšení brazilská star, skvělý dj a producent Renato Cohen. Renato je autorem obrovského hitu Pontapé, který si pro svůj label Intec vyhlédl Carl Cox. Ihned po vydání se z tohoto singlu stal velký hit, což pro dosud neznámého brazilce znamenalo obrovský úspěch a zviditelnění.
Renato dříve hrával jako bubeník, a to mu dalo skvělou průpravu pro aranžování techna a budoucí studiovou produkci. Kromě veleúspěšného singlu Pontapé nyní pracuje na dalším singlu pro Coxův label Intec. Kromě toho také vydal svoji hudbu na labelech jako Sino či Noise Music.
Kromě produkce je Renato i brilantní Dj. Můžeme se těšit na perfektní techniku, scratche a nekompromisní basovou linku proplouvající celým setem.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/citadela2.gif[/IMG]

Třetí zahraniční hvězdou, která se představí na květnovém Vertigu bude nekorunovaný italský král groove techna a představitel neaposlkého soundu Markantonio. Skvělý dj a producent a také úzký studiový spolupracovník Marca Caroly a Davida Squillace se ve svých začátcích věnoval především acid technu a produkci kultovního labelu Underground Resistance. Úvodní singl mu na svém labelu Deisgn Music vydává Marco Carola. V roce 2001 založil vlastní label Analytic Trail, na kterém ihned vydává premiérový singl The Beginning. Jeho technika mixu ze 3 gramofonů je famózní. Obrovská energie a valící se groove podložený hutnou basovou linkou, to je typický Markantonio.
Hvězdné trio na hlavním stage doplní Lucca, Orbith, Pietro, BB Mike a Hydrophonic.

Druhá stage se bude vlnit v rytmu progressive. Hlavním tahákem bude tentokrát producentské duo Tkáč a Haverlík, které stále více dokazuje, že se na Slovensku daří nejen technu. Značný úspěch sklidili hned svým premiérovým singlem Hannah, který vydali na labelu Nascent v roce 2002. Ještě větší zviditelnění však přinesl až singl Tyra vydaný na britském labelu Baroque Records o rok později. Tkáč s Haverlíkem si zahráli na spoustě akcích na Slovensku, ČR, Švýcarsku a o jejich popularitě svědčí i fakt, že se objevili po boku Tiesta na jeho pražském vystoupení.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/citadela3.gif[/IMG]

Skvělé slovenské duo na druhém stage doplní Marcus Cooper, Martin Gredner, Edgar Degas aka Radan Mach, Dave Fish aka David Fisher a Leo Lycra.

Videoprojekce bude opět v rukou Cube Vision. Kvalitní zvuk NEXO dodá tradičně Marcel Audio.
Po skončení akce bude plynule navazovat after party v klubu Perpetuum, na ulici Rooseveltova 9.
Na webu www.citadela.dj najdete více informací, profily Djs, fotky z minulé Citadely a také několik zajímavostí ke stažení.

Cena lístku v předprodeji je 315,- Kč + poplatek. Na místě budou lístky k dispozici za 399,- Kč. Seznam předprodejních míst je následující:

ČESKO:
Brno - Fatal records - Jánská 9 (bez poplatků předprodeje)
Brno - Indies - Koblížná 16
Brno - Dům pánu z lipé - Nám. Svobody
Vyškov - Bike-Pro - Masarykovo nám. 7
Prostějov – Gramo H&Y - Kramářská 1
Olomouc - Indies - Denisova 8
Hodonín - Arizona
Ostrava - City sound
Břeclav - Internet Cafe - Shopping center
Uh.Hradiště - Record music - Prostřední 44
Zlín - Forte music
Blansko - Lucky style
Boskovice - Shit music
Ždár nad Sázavou - Skate street shop
Třebíč - Skate shop - Karlovo nám.
Sít ticketpro (po celé ČR)
Sít ticketstream

SLOVENSKO:
Bratislava:
STORM shop - Aupark shoping center - Einsteinova ulica
Čajovňa Radosť - Obchodná ulica 52
Net caffe - Polus city center - Vajnorská ulica
Eden klub - Žabotova ulica
Malacky:
V.I.P. caffe - Radlinského ulica

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/citadela4.jpg[/IMG]

ONLINE SHOPS:
shop.rave.cz
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika