Paroubek: "Technaři jsou posedlí lidé s anarchistickými sklony"

Paroubek: "Technaři jsou posedlí lidé s anarchistickými sklony"

03. 08. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Dostali jste na Czechteku pořádnou nakládačku a domů jste navíc dorazili se zdemolovaným autem? Máte, co vám patří. Jste totiž nebezpeční anarchističtí živlové, kteří se všemi silami snaží rozvracet naší mírumilovnou demokratickou republiku! Z úřadu vlády vám to nevzkazuje nikdo menší než současný premiér Jiří Paroubek.
"Technaři nejsou žádné tančící děti, ale nebezpeční lidé s anarchistickými sklony, přitom mezinárodně propojení," tvrdí nekompromisně nástupce zkompromitovaného Grosse v článku pro Lidové noviny. "(Technaři) provokují masivní, alkoholem a drogami přiživované silácké demonstrace proti pokojné společnosti. Kdo hovoří o tančících dětech, nemá zájem objektivně hodnotit situaci."

"Policie se jejich útokům na technoparty Czechtek pouze bránila," obhajoval dál premiér brutální zásah policie, který si vyžádal několik desítek zraněných. "Nakonec ubránila jak sebe, tak celé široké okolí, a tím dala najevo, že jsme spořádaná, demokratická země.."


Nesouhlasíte-li s Paroubkovými názory, dejte mu o tom pořádně nahlas vědět! Už dnes (2. srpna) se můžete zúčastnit další demonstrace proti zásahu policie na Czechteku 2005 a to od 18 hod na křižovatce ulic Česká a Jostova v Brně. V Praze se pro změnu během večera odehraje na Václavském náměstí akce s názvem "Akt soucitu: za mrtvé a za každou ránu."

"Zapalte co největší množství švícek pod svatým Václavem jako tichou vzpomínku za zabitého studenta a každou ránu, kterou jste vy nebo vaši přátelé a kamarádi utržili," vyzývají organizátoři. "Vytisknete si fotografie zraněných nebo svého zranění a přilepte je na podstavec sochy, ať to všichni dobře vidí! V autě zatrubte na svého policajta na znamení protestu. Šiřte zprávu lidem zdravého rozumu."

Novinka vznikla částečně na základě materiálů ČTK.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
PETE TONG, Roxy
1 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika