Paul Van Dyk warm up party - Celnice - 25.5.06

Paul Van Dyk warm up party - Celnice - 25.5.06

29. 05. 2006  |  Autor: Acid  |  Celkem fotek: 115
V pražském klubu Celnice ve čtvrtek proběhl warm-up na páteční vystoupení Paul van Dyka. V pohodovém prostředí se objevil i Michael Burian, který naneštěstí nezahrál. Ale i přesto návštěvníci klubu o nic nepřišli, protože set Tillmanna Uhrmachera byl pro me naprosto vynikajícím zážitkem. A když k tomu připočítám krásné go-go tanečnice, které se vrtěly hned vedle dj, tak bylo i na co koukat.