STORM 3RD ANNIVERSARY

Datum: Úterý 27. 9. 2016 až Úterý 27. 9. 2016
Místo: Praha - Praha - Storm
Styl: house, techhouse, house, techhouse, electronic music, hip-hop, world music
Cena: předprodej: 450 Kč, na místě: 650 Kč
Popis: Pokud je house vaším šálkem kávy, dozajista si nenechte ujít MEETING – pravidelné setkání 20-ti DJs v předvečer státního svátku. Tentokrát jich ale bude jen 19, protože jedno místo u příležitosti oslav patří gentlemanovi z USA, který zde předvede své jedinečné pojetí mixu house music. Je jím David Morales, newyorská house ikona a držitel Grammy, známý především pro svůj nezapomenutelný track Needin' U.
Úterní oslavy začnou již ve 20:00 warm upem na zahrádce, kterého se ujme Mr.Ultrafino. Poté bude MEETING pokračovat až do časných ranních hodin v klubu, a to na dvou stages. Pokud si chcete užít tuto výjimečnou party jako VIP host, doporučujeme zakoupit limitované vstupenky s přístupem do VIP zóny, kde bude zajištěn ten nejlepší výhled na celý klub, welcome drink, pohodlné sezení, vlastní koktejl bar a toalety. Posledních pár vstupenek je stále k dispozici v síti Goout za 890 Kč.
Web: bit.ly/Morales_Vstup
STORM 3RD ANNIVERSARY
Room1: David Morales (USA), Pavel Bidlo, Chris Sadler, Loutka, Lumiere, Subgate & Tibiza, Pete Walk, Andrea Fiorino, Mr.Ultrafino, Eddie Mur, Room2: Orbith, Pavel Krejdl, Flesh, Cubik, Fun, Tokátko, Adlet, Cejn, Madelaine

Storm

Tachovského náměstí 7
Praha 3
13000
Program:
Program v Storm
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika