Transmission má vlastní show na rádiu digitally Imported

Transmission má vlastní show na rádiu digitally Imported

17. 02. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Transmission je samozřejmě nejznámější jako mezinárodně uznávaný trance-festival. Tato fantastická show se koná každý rok v pražské O2 areně. Největší indoor akce svého druhu ve střední Evropě je často považována za duchovního nástupce legendární Trance Energy a také událost, která si nárokuje místo na “bucket listu” každého milovníka trance.
Vzhledem k tomu, že se tyto úžasné akce nekonají každý víkend, rozhodli jsme se Vám vyplnit i ostatní víkendy v roce. Transmission Vám s potěšením oznamuje uvedení své nové rozhlasové show. Vysílání probíhá každou neděli (19:00 SEČ / 13.00 EST / 18,00 GMT) na DI.FM. Každá nová epizoda přináší přehled toho nejlepšího, co se v týdnu odehrálo v trance music, a mnohem, mnohem více.

Transmission Radio

Show zahrnuje guest mixy (Transmix), klasické živé sety z Transmission, Transmission throwback, Transmission TUNE, speciály věnované albům, rozhovory a mnoho dalšího. Show měla premiéru minulou neděli 15. února 2015, a první guest mix byl od člověka, který je podle mnohých ztělesněním samotné Transmission: pan Markus Schulz!

Pokud Vám show unikla, nemusíte se bát! Epizody si můžete znovu poslechnout na Spotify, na iTunes je také k dispozici podcast. Zapojení se do show už nemůže být jednodušší! Diskutujte o hudbě, napište nám svůj názor a posílejte nám dotazy nebo Vaše demo prostřednictvím sociálních sítí Transmission nebo na Transmission webu.

Zůstaňte naladěni a připravte se na to nejlepší z trance a progressive. Změňte svůj domov v taneční parket. Tohle je Transmission radio.

Hashtag: #TMRadio

Spotify: http://bit.ly/TMRadioSpotify
iTunes: http://bit.ly/TMRadioiTunes

transmission-radio.com

Dodal: Jiřina Jirušková, United Music Events
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MARKUS SCHULZ

Pátek 13. 2. 2015
Vstup: 490 - 690 Kč, VIP 990 Kč
Vystupují:
MARKUS SCHULZ, Thomas Coastline, Bon Finix
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika