Nepište nám o písničky na přání.
Využijte kontaktů na oficiálních stránkách rádia: http://955jazz.com
Zadejte číslo 144:
12. 10. 2018 | 15:25:03
+0 | -0
Milá,
poslouchej.net
Jmenuji se Petr Zubaj DiS ,
a rád bych vás informoval o hudebním Projektu Baro Rey. ( CD - MY SOUL)
Které si myslím, že stojí za pozornost, a které by nemělo chybět na vašem portálu.
Hudebně bych tuto desku specifikoval - Modern Jazz - Latin Afro -Soul music.
Stvořitel tohoto projektu působí především v zahraničí, ale je původem z České Republiky.
( Album - My Soul bylo nahráno v ČR) - kde hostují velké jazzové jména jako Radek Němejc, Miroslav Hloucal.)
Tady je odkaz kde je celé Album k poslechu: https://soundcloud.com/baro-rey/sets/cd-my-soul
Předem děkuji za odpověď
S Pozdravem Petr Zubaj DiS
Na dolinách 30/8
Praha 4 Podolí
147 00
tel:+420724662775
04. 08. 2014 | 14:30:26
+1 | -0
Není nad jezzíček...a toto rádio jsem si vybrala ze všech možných, protože když hudbu, tak jazz a když komentář, tak anglicky..../poslouchám skvělou muziku a ještě se procvičuji v jazyku.
posluchačka 19. 03. 2013 | 06:52:36
+0 | -0
Neskutečně pohodové rádio, pohlazení na duši. Ty komerční stanice rádoby vtipných moderátorů, kteří pořádají neustále nějaké soutěže s posluchači mi příjdou všechny stejné. Nejlepší jsou pondělky jak jsou všichni moderátoři happy, přitom kdyby pustili pár normálních písniček a nekafrali nesmysly tak by udělali líp:-))) Tohle rádio má aspoň úroveň.
egon 06. 01. 2013 | 18:46:59
+0 | -0
pustil jsem si toto jazz radio a hralo tam naky pop rege a pak naka popova sladka hruza... nechapu?!
20. 07. 2012 | 22:26:24
+0 | -0
To jsem zase já. Jazz a swing jsou vážně krásná muzika. Sama hraju na saxofon, takže to dokážu hodně prožívat. Mrzí mě, že mezi dnešní mláděží nemá důstojné zasoupení. Chtěla bych svět, ve kterém si v pohodě nahlas (třeba ve škole) pustím jazzovou skladbu a nikdo nebude mít kecy, že je to strará vykopávka! Přitom je na světe tolik úžasných umělců. I u nás. Např. Ondřej Havelka je prostě geniální! Mrzí mě, že není u nás slavnější. Já na něj přišla teprve nedávno. Bohužel nejsem z generace dětí, co koukali na "Malý televizní kabaret" :-) Chtělo by to nějakou hudební revoluci :-D. Já bych do ní šla! Samozdřejmě nenutím všechny poslouchat jazz. Někomu prostě nesedí, ale alespon přesvěčit mláděž aby upustili od počítačových a umělých efektů! No budu doufat a užívat si nádherné hudby... Jazzu zdar! ;-)
nejlepší! 03. 07. 2012 | 11:23:19
+0 | -0
poslouchám denně!
24. 02. 2012 | 17:16:34
+0 | -0
Ahoj Kačko,jsem rád,že tě uchvátil jazz a né ta moderní elektronická hudba. taky zbožnuji jazz,je to nejlepší styl hudby co může být, moc se mi líbí jazzrock.
24. 02. 2012 | 11:23:02
+0 | -0
Přes internet chytneš ČRo Jazz a Jazzynec, to jsou česká rádia
24. 02. 2012 | 11:19:40
+0 | -0
Perfektní rádio, jen nemohu najít, kdo právě hraje - playlist. Nenašel jsem to ani na jejich stránkách, ale možná je to tím, že neumím španělsky. Najdu to někde? Jestli někdo víte, poraďte prosím. Děkuji
14. 02. 2012 | 18:02:06
+0 | -0
Hrají tam vážně hezky. Jen mě hrozně mrzí, že takovéhle rádio nemáme i v česku! Mimochodem jsem překvapená a hroozně ráda, že vás má tolik rádo jazz! Mysela jsem, že v dnešní době už se jazz téměř neposlouchá. Každopádně to co se dnes poslouchá je zprominutím hnus! ( jde jim jen o prachy a jsou tam samý počítačový efekty...) Je mi sice 15 let, takže jsem z té generace, co poslouchá hip-hop, ale já prostě miluju typický jazz a toužím po tom, aby byl zase moderní...! Je to umělecká hudba a zaslouží si vyplavat na povrch! ;-)
11. 12. 2011 | 17:37:08
+0 | -0
tohle radio, to jsou moje vzpominky na Costa Ricu,
Káva a trenink na indoboardu u Surfa v shopu a k tomu nam hrala presne tahle stanice. A naprosta vetsina lidi, ktere jsem tam ve me potkal ve me zanechala stejen pocity jako tahle hudba. Rikam vetsina, protoze me tam prepadli v pralese a obrali do naha. Ale i tak, je to zeme, kde bych zil mnohem radeji nez tady...
Jana 15. 11. 2011 | 05:06:36
+0 | -0
Sehr gut Kostarika
18. 09. 2011 | 02:03:14
+0 | -0
jazz forever ;)
jana 20. 07. 2011 | 13:02:03
+0 | -0
Totální pohodovka
31. 05. 2011 | 09:36:03
+0 | -0
... kurňa... dobré...
05. 02. 2011 | 22:57:37
+0 | -0
Dlouho jsem hledal nějaké jazzové rádio a konečně je moje hledání u konce !!!! Je to naprosto výborné !!! Naprostá pohodička !!! Super relax !!!
01. 02. 2011 | 14:23:10
+0 | -0
Kostarika je sympatická země a tímhle báječným rádiem zabodovala ještě víc.
25. 12. 2010 | 09:51:58
+0 | -0
ne chce hrat
19. 12. 2010 | 14:57:35
+0 | -0
Vivat
27. 10. 2010 | 03:37:42
+0 | -0
Pěkně jedovatá muzika,crack je slabej odvar !! Je 3.30 a.m. a nevím jak se mi s tím nářezem podaří usnout !!
17. 10. 2010 | 22:17:36
+0 | -0
Všem hezký den...
Jsem rád že tolik lidí napsalo , že májí rádi jazz...Když se s lidmi bavím o muzice a o hraní tak mi většinou o Jazzu řeknou: vždyť si tak kařdý hraje co chce a každej hraje něco jinýho...Co na to říci - snad je jen politovat...
dred 04. 08. 2010 | 13:37:09
+0 | -0
kdyz ste nemocny, date si zelenou medicinu a zapnete tohle radio tak je to paradni muzika:)
01. 06. 2010 | 21:57:04
+0 | -0
super relax,hlavně nehrajou pořád to samé do kola jako na našich rádiích
Laďa 05. 05. 2010 | 12:51:49
+0 | -0
Super! Tenhle mix mi naprosto vyhovuje.
Jirka 08. 04. 2010 | 15:51:20
+0 | -0
Skoda, ze to je jen v nízké kvalitě...64 kbit/s
Progres XXX 06. 04. 2010 | 20:52:31
+0 | -0
Díky za tohle cool radio...
27. 03. 2010 | 14:18:06
+0 | -0
Estimados TICOS, muy buen trabajo. lo mejor para el espíritu.