Apokalypsa v roce 2014 oslaví 15 let existence

Apokalypsa v roce 2014 oslaví 15 let existence

24. 11. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1623)
Patnáct let je tu s Vámi aktuálně nejstarší a v součtu nejnavštěvovanější halová techno party Česka a Slovenska – Apokalypsa! Nejen proto se rok 2014 ponese ve znamení oslav, v rámci kterých Vám nabídneme rovnou dva díly této respektované události, jež dohromady utvoří jeden komplexní celek.
Hlavním tématem nadcházející Apokalypsy s podtitulem „15 Years Anniversary“ bude vzdání holdu všem fanouškům elektronické hudby a především pak vyznavačům elementárního žánru techna. Rozmanitého žánru, jenž nás všechny spojuje a díky kterému legenda jménem Apokalypsa baví tisíce lidí a několik generací již od roku 1999. Vážíme si Vaší přízně a věříme, že budete součástí majestátních oslav apokalyptické adolescence.

Apokalypsa 37

Výroční Apokalypsa se uskuteční 28. února v osvědčeném Pavilonu P brněnského výstaviště. Hlavní pódium EXCELLENT main stage představí plejádu hvězdných gratulantů reprezentujících techno v jeho klasické i moderní podobě, kteří se představili na nejvýznamnějších akcích tohoto stylu – roztancovali Awekenings, Time Warp či May Day.

Druhá aréna bude premiérově věnována pouze hardtechnu a to v režii agentury CUBBO, která zastupuje ty nejlepší evropské i světové profesionály tohoto oboru. Rázné dekorace, špičkový sound a především rozmanitá sestava nekompromisních hardtechno DJů dávají tušit, že apokalyptickou hardtechno zónu by si neměl nechat ujít nikdo, komu buší srdce v rytmu vysokorychlostního BPM.

Chloubou třetí stage bude klubový koncept – vůbec poprvé se zde představí v celé své kráse vyhlášená klubová noc Elektra, jenž se stala synonymem pro rozjetý mejdan s nepopsatelnou atmosférou oscilující na pomezí originálního techna a tech-house. 28. února se Fléda stěhuje na jednu noc do prostor Pavilonu P s celým ansámblem, který dělá Elektru tím čím - královnou českých mejdanů!

V tomto roce bude Apokalypsa exkluzivně v předprodejní síti TICKETPRO a pouze zde můžete zakoupit vstupenky v těchto kategoriích:

STANDARD za 499,- (omezený počet) a dále za 599,-, 699,-, 799,- a 899,-
VIP za 999,- (omezený počet) a dále za 1190,-
VIP GOLD za 2490,- (omezený počet) a dále za 2990,-

LINE-UP

EXCELENT MAIN STAGE

Pan-Pot
Extrémně žádaná dvojice berlínských DJů a producentů, která vládne současné evropské techno scéně se dostala do podvědomí fanoušků díky svému debutovému albu Pan-O-Rama vydanému na labelu Mobilee records. V době transformace techno soundu přišli s originální směsicí temných beatů s propracovanou basovou linkou doplněnou unikátními vokály. Tento recept zachutnal publiku v hlavních časech na akcích jako Awekenings, Time Warp nebo Sonar a nepochybuje o tom, že bude lahodit i vašim smyslům.

Cari Lekebusch
Zvuk Švédska reprezentovaný tím nejpovolanějším – Carim Lekebuschem! Majitel labelu H-Productions, skvělý bavič, který si ujíždí a na rovných i zlámaných beatech, producent mnoha soundtracků a parťák Adama Beyera. Očekávejte ryze podmanivý techno sound vybroušený jako Švédska ocel v podání usměvavého pohodáře!

Ken Ishii
Techno klasik ze země vycházejícího slunce a milovník Detroit techna, který se úspěšně drží mezi světovou elitou již od 90. let. Zakladatel oblíbeného labelu Plus 8, který v roce 1998 složili hudbu pro uvítací ceremonii zimních olympijských her v Naganu, je podepsán i pod soundtracky několika videoher. Ishii is back!

Egbert & Secret Cinema LIVE
Poznali se před pěti lety na Myspace a okamžitě si padli do noty. Jeroen Verheij alias Secret Cinema a Egbert van der Gugten vydali několik sólových desek na legendárním labelu Cocoon, dostalo se jim masové podpory od Svena Vätha a svými neskutečně zábavnými a živými sety rozjásali přední open-airy i vyprodané kluby. Premiérově v České republice představujeme dvojici prezentující kvalitní taneční hudbu v unikátním tancechtivém podání.

Gary Beck
Jeden z nejzajímavější producentů současného techna, který dokázal spojit prvky klasického analogového soundu s digitálními postupy a nastavit tak nový a nenapodobitelný standard.

Jeho skladby hrají techno i tech-housový DJové celého světa a skládají mu poklony, kterých se jen tak někomu nedostává. Gary Beck píše dějiny současného techna a určitě o něm ještě mnoho uslyšíme. Úžasný DJ a ještě lepší producent se po patnácti měsících vrátí na Apokalypsu, kde pro mnohé předvedl nejlepší set večera. Kam posune Gary Beck hranici tentokrát? Buďte u toho!

Spiros Kaloumenos
Co by to bylo za Apokalypsu bez pořádné jižanské krve. Smysl pro pumpující a energické techno koluje v žilách řeckému Spirosi Kaloumenosi již více jak 20 let. Výsledkem jeho nadšení je například úspěšný label Omega Audio, který rozjel s parťákem Axel Karakasisem, nebo nově vzniklý Analog Mode. Světově uznávaný DJ a producent dostává šanci předvést svůj temperament a talent na největší české techno indoor party. Šance, která se neodmítá a dává tušit neopakovatelnému zážitku.

Nois
Rodilého Brňáka to již od mládí táhlo k technu, a proto není divu, že právě Apokalypsa se mu stala osudovou. Po prvním hraní na hlavním pódiu této akce v roce 2008 získal rezidenturu v klubu Perpetuum, díky žurnalistickému vzdělání tvoří pro Apokalypsu většinu rozhovorů s předními světovými DJi a od letošního roku je nově také rezidentem Apokalypsy. Zkušenosti z dob vinylů zužitkovává a rozvíjí i v době digitálních technologií a snaží se publiku prezentovat vždy maximum, co současné možnosti nabízí.

CUBBO HARD STAGE

Frank Kvitta
Santa Claus hardtechna, který rozdává radost všem svým fanouškům skrz těžkotonážní sety protkané chytlavými melodiemi. Jeden z mála německých hardtechno DJs, kteří zůstali věrni svému původnímu soundu, ve kterém stále patří mezi špičku. Velká osobnost velkých rozměrů promění premiérovou hardtechno zónu v opravdovou Apokalypsu!

Buchecha
V překladu jeho přezdívka znamená „tvářička“, nečekejte však od něj žádné nasládlé tempíčko. Buchecha je nefalšovaným hardtechno býkem, kterému v žilách koluje brazilská krev, která se mísí s parádním feelingem pro mix. Málokterý DJ je tak nadaný jako právě Anderson Carvalho aka Buchecha. Očekávejte peprnou hardtechno nálož!

Fernanda Martins & Sheefit (from Motormorfoses)
Dalšími reprezentanty Brazílie budou krásné seňority Fernanda Martins & Sheefit ve společném setu, který jste ještě u nás ani v okolních státech neměli šanci slyšet. Fernandu Martins, novopečenou manželku Lukase, věrným hardtechno fanouškům snad ani není třeba představovat. Na pomoc si tentokrát s sebou vezme Sheefit, neboli ženský element dua Motormorfoses. Zajímá vás, jak si tyto kamarádky rozumí za mixákem? Na vlastní oči to uvidíte jedině na Apokalypsa hardtechno pódiu.

Malke (from Underdogz)
Pamatujete si toho zběsilého bubeníka, který vám dával do těla při vystoupení projektu Underdogz na Apokalypse Mayan Code? Tím ďáblem byl DJ, producent a hudebník Malke. Šestadvacetiletý „music geek“, který v pouhých dvaceti letech dobyl Jižní Ameriku a nyní drtí i Evropu. Lukasův parťák a všestranný umělec se u nás poprvé představí v sólovém DJ setu.

Golpe & friends
O kvalitní support zahraničních hvězd se postará princ české hardtechno scény Golpe se svými kumpány. Těžko bychom si mohli představit vydařenou HT party bez tohoto činorodého chlapíka, jehož dovedností si všimli již po celém světě – například v Jižní Americe, Španělsku či Slovinsku, kde se již ukázal naživo. Golpe patří mezi nejúspěšnější české producenty současnosti, a proto není divu, že apokalyptická hardtechno stage bude pod záštitou jeho jména.

ELEKTRA CLUBBING STAGE

Valentino Kanzyani
Slovinský matador, který spolu se svými kolegy Umekem a Marko Nasticem udával tempo celé jedné periodě techna. Stvořil několik nezapomenutelných desek, namíchal Essential Mix pro BBC Radio 1 a je považován za jednoho z nejnadanějších DJů všech dob. Evoluce techna a taneční hudby mu postupem času otevřela nové dimenze, díky kterým objevil krásy pomalejšího ale o to rozmanitějšího BPM. Jeho sety by se daly přirovnat k eposům, jež publikum provedou malebnými kompozicemi i ráznými plochami. Valentino se vrací do České republiky se vší parádou!

Lucca
Královna českého Djingu, která by o patnáctileté evoluci Apokalypsy mohla napsat vlastní memoáry. Lucie Kvasnicová, matka dvou dětí přes den, Lucca - nejznámější česká DJka u nás a ve světě, v noci. Aktuálně pracuje na novém albu, ze kterého v rámci svého setu zajisté prozradí něco víc.

Orbith
Nestárnoucí rezident party Elektra a průkopník mnoha stylů a vlivů u nás. Oblíbenec mnoha dívčích srdcí, kterému se díky Elektře plní sny. Orbith je samozřejmou a nedílnou součástí nového konceptu třetí stage.

Subgate
Po dvanácti letech za mixákem se Subgate dostává mezi českou DJskou elitu a s přehledem přebírá otěže mejdanů po těch největších esech české i světové scény. Aktivní pořadatel i producent sklízí jeden úspěch za druhým a s přehledem se pohybuje i v kuloárech party Elektra.

Misa Salacova, Sebastian Deluca, Michael J, Fly
Na elektrizující stage se představí také Misa Salacova, která se po několikaleté pauze vrací za mixážní pult s novou sbírkou oblíbených desek. Svůj prostor získá i mladý a talentovaný Sebastian Deluca – představitel moderního soundu a propagátor nových technologií, který zazářil na dubnové Elektře s Davem Clarkem. Z Prahy dorazí i představitel šlapavých basových linek a groove soundu Michael J a v neposlední řadě dostane své místo v line-upu i otec party Elektra a nestor české taneční scény Fly.

Apokalypsa v roce 2014 získává “občanský průkaz" k tomu, aby společně s vámi převzala zodpovědnost za techno a jeho budoucnost v Čechách i na Slovensku. Kdo jiný by měl ukazovat směr a razit základní myšlenku? A to jen díky vám, děkujeme!

Dodal: Dalin Vajčner, Apokalypsa, s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOKALYPSA - 15 YEARS ANNIVERSARY

Pátek 28. 2. 2014
Vstup: od 499 Kč
Vystupují:
SPIROS KALOUMENOS, NOIS, EGBERT & SECRET CINEMA LIVE, PAN-POT, KEN ISHII, GARY BECK, CARI LEKEBUSCH, PETERSON, GOLPE, MALKE, FERNANDA MARTINS vs SHEEFIT, FRANK KVITTA, BUCHECHA, FLY, SEBASTIAN DELUCA, MISA SALACOVA, MICHAEL J, LUCCA, VALENTINO KANZYANI, ORBITH, SUBGATE
Další informace
1623 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
Ares
15. 01. 2024 | 10:19:18
+0 | -0
In the bustling metropolis of Karachi, where commerce thrives and goods flow seamlessly, Khattak International emerges as a beacon of excellence in the realm of <a href="https://khattakinternationalcarcarriers.com/goods-transport- in-karachi/">goods transport in karachi</a>, With a commitment to efficiency, reliability, and client satisfaction, Khattak International is transforming the landscape of logistics in Karachi.


Ares parker
09. 01. 2024 | 08:50:45
+0 | -0

Movers and packers

"Thrilled to hear that you enjoyed the read! If you\'re interested in more insightful articles on topics like movers and packers, stay tuned for exciting content. Your positive feedback fuels our passion for creating valuable information. Thanks a bunch for your kind words! #ReadersDelight #MoversAndPackers"william henry (neprihlase
30. 12. 2023 | 08:33:26
+0 | -0

pest control karachi

"Hi there! I\'m a seasoned pest controller who creates pest-free environments for homes and businesses. With years of experience and a passion for precision, now a day I am working in <a <a href=”https://pestcontrolkarachi.com/”>Pest Control </a>Karachi company, I specialization in identifying and eradicating various pests, ensuring your space remains clean and comfortable. Let\\\'s work together to keep your place free from unwanted critters!"\\\'

william henry (neprihlase
30. 12. 2023 | 08:33:25
+0 | -0

pest control karachi

"Hi there! I\'m a seasoned pest controller who creates pest-free environments for homes and businesses. With years of experience and a passion for precision, now a day I am working in <a <a href=”https://pestcontrolkarachi.com/”>Pest Control </a>Karachi company, I specialization in identifying and eradicating various pests, ensuring your space remains clean and comfortable. Let\\\'s work together to keep your place free from unwanted critters!"\\\'

william henry (neprihlase
30. 12. 2023 | 08:33:25
+0 | -0

pest control karachi

"Hi there! I\'m a seasoned pest controller who creates pest-free environments for homes and businesses. With years of experience and a passion for precision, now a day I am working in <a <a href=”https://pestcontrolkarachi.com/”>Pest Control </a>Karachi company, I specialization in identifying and eradicating various pests, ensuring your space remains clean and comfortable. Let\\\'s work together to keep your place free from unwanted critters!"\\\'

william henry (neprihlase
30. 12. 2023 | 08:30:45
+1 | -0
"Hi there! I\'m a seasoned pest controller who creates pest-free environments for homes and businesses. With years of experience and a passion for precision, now a day i am working in <a <a href=”https://pestcontrolkarachi.com/”>Pest Control </a>Karachi company, I specialize in identifying and eradicating various pests, ensuring your space remains clean and comfortable. Let\'s work together to keep your place free from unwanted critters!"\'

faizausman3321
11. 09. 2023 | 05:52:01
+0 | -0

Termite Fumigation in Karachi

aiza Usman, an expert at Karachi Pest Control, specializes in termite control services in Karachi. With a proven track record of termite eradication and a commitment to customer satisfaction, Faiza is your go-to professional for termite-related concerns. Keep your property safe with Faiza Usman.

https://karachipestcontrol.com/termite-proofing-treatment/

Johnmathew33432 (neprihla
16. 11. 2022 | 07:08:08
+0 | -0

assignment writers near me

Is there anyone who can help me to find a service that can write my assignment at an affordable price? I have been stuck very badly with my assignment and need help on an urgent basis because I have to submit my assignment by tomorrow. Although I have been looking for an online platform for some time due to having less knowledge, I don’t know what things or skills I should see among any service.

https://www.paperown.com/

Parmen
08. 01. 2015 | 10:47:39
+0 | -0

Koupim lupen

Koupim lupen na apoka 39, glancy@seznam.cz

Vl.
22. 11. 2014 | 08:50:39
+0 | -0

???

Není v textu nějaká chyba?Hned nahoře je napsáno , že uživatelé VIP GOLD:"Možnost opakovaného odcházení z Bobycentra a další výhody, viz. níže." a o pár vět níže je:"Opakované opouštění Bobycentra je pro VIP GOLD zakázáno" Tak pak si vyberte :-)) ((-.

Honza
21. 11. 2014 | 03:21:27
+0 | -0
Koupím lístky. 721 379 730
Michelle
18. 11. 2014 | 08:22:30
+1 | -0
Ahoj koupím lístky na Acko michalahvezdova@seznam.cz 775676028 https://m.facebook.com/michelle.hvezdova?ref=bookmark
Barulee
15. 11. 2014 | 06:34:28
+0 | -0
Koupím lístek na áčko, Brno :)
barulee@centrum.cz :)
Viktor R.
01. 11. 2014 | 08:54:56
+0 | -0
Prodám 2 lístky na Apokalypsu 21.11.2014. Cena 600,- Kč za kus. Předání nejlépe Ostrava. Tel.: 604 146 390. Raději sms, tel. v práci nezvedám.
Viktor R.
01. 11. 2014 | 08:52:16
+0 | -0
Prodám 2 lístky. Cena 600,- Kč za kus. Předání nejlépe Ostrava. Tel. 604 146 390. Raději sms, tel. v práci nezvedám.
Cornello
18. 10. 2014 | 04:27:03
+0 | -0
Dobrý večer,
Měl bych dotaz. Chtěl bych si koupit lístek za 2500kč ten VIP GOLD ale nevím, když bych tam šel s přítelkyní, jestli ty nápoje co mám prý neomezené množství bych mohl brát aji pro ni, když by chtěla a pokud by měla ten obyčejný nejlevnější
Luccca23
28. 02. 2014 | 08:29:53
+0 | -0
Ahoj, prodám lístek za 800,-. Místo předání Praha. V případě zájmu mě kontaktujte na čísle 774111741. :)
Anonymni
27. 02. 2014 | 04:25:47
+0 | -0
Cau,jedu zejtra autem zatim sam nejak na vecer (dle dohody) z Prahy do Brna na Aposku a po akci zpet a jsem prazdnej nechce se nekdo svest se mnou?Zavolejte a vse dohodnem....Ondras 604 842 849
Uhaf
25. 02. 2014 | 09:04:06
+0 | -0

APOKALYPSA

Prodám lístek na Apokalypsu za 500,- ze zdravotních důvodů nemůžu, Ústecký kraj, tel.:723106370
sleduj stream
19. 02. 2014 | 10:52:05
+0 | -0
https://www.youtube.com/watch?v=Y_LFrMcoEm4#t=1429450
hans
08. 02. 2014 | 07:40:59
+0 | -0

to alex

běž na czechtek, ty dredatá smažko a nebreč když nato nemáš

Alex
05. 02. 2014 | 03:15:51
+0 | -0
Mám pocit že, jsem to řekl už min. před třemi lety.. Dokola opakující se sračka kterou tzv. promotéři vypouštějí tak jako dlouhodobě špatně trávenou stravu do hajzlové stoupačky!! Bohužel dokud lidi budou tyto obyčejné zloděje a notorické lháře podporovat tak nás, vás budou omrdávat do nekonečna!!..
Až se oddělí zrna od plev, pár lidí z nové generace pochopí o čem je nejen techno kultura, na jakem principu je založena či způsob vyjádření se za pomocí hudby např. techna aj.. pak si myslím, že by se mohlo navázat na drasticky a zrůdně komerční mutací přervanou scénu a pomalinku ji začít směrovat na tu správnou ''kolej''.. Nějaký čas to zřejmě ještě potrvá..

after movie
05. 12. 2013 | 03:59:21
+0 | -0
https://www.youtube.com/watch?v=cTMsrvVWnMs
Adam
02. 12. 2013 | 10:51:49
+0 | -0
No len dufame ze Lekebusch tentokrat pride ! Je totiz dost znamy aj tym ze neprichadza na dohodnute akcie !

love techno
29. 11. 2013 | 09:23:13
+0 | -0
Ahoj, neznate nekdo slecnu na druhe strance treti fotka? Potreboval bych kontakt dik. Jinak apokalypsa byla super!
dancegirl
28. 11. 2013 | 11:44:40
+0 | -0
Jo jo, to je fakt neprofesionální, no jo Salačka si odskočila od plotny a pak to tak vypadá:-)jo seagate máš recht, no to je přesně ono, že teďkon co nastoupila ta generace pařících, tak oni fakt nevědí, nejsou hudebně vyzrálí a už fakt málokdo umí fakt tancovat a cítit ty rytmy, většinou se tam klátéj jak ve vichřici, jo , to je přesně ono, lidi se choděj předvádět, slečinky vezmou svoje silikonový kozy a už se jde a pak čím míň oblečení, tím líp, jsem z toho znechucená...no a tomu bych se vůbec nedivila, kdyby za pár let to sklouzlo úplně do stylu Óčka, ty jo jeden jako druhej...A co se týká go go dancers, tak je taky zdrbnu, bo taky neuměj tancovat a třebas na Christmasce jim dokonce říkaj pornodancers.No já teda nevim, ale tohle se vážně nehodí na party, možná pro pány to je vzrůšo, ale mě to přijde trapný...
Dave55
26. 11. 2013 | 04:14:26
+0 | -0

Klubeři

Do 3 let budou lidé na "Áčku" vypadat jako kokůtci z klipů na Očku, škoda, já tu hudbu miluju....
seagate
26. 11. 2013 | 10:28:59
+0 | -0
fotky naprosto vycházejí se strategií pořadatele-typický český vkus ála slavík.My nepotřebujeme hudebně vzdělané návštěvníky co vědí na co jdou nám jde o to,co přinesou do naší peněženky.party už dávno není o lásce k muzice,radosti z tance,ale lidi se na ní chodí předvést v oblečcích a vykalit.Pan Vajčner je z fotek bezpochyby nadšen,o to mu jde...
Lukáš for dance
25. 11. 2013 | 08:53:53
+0 | -0
přesně jak napsala tato slečna jak děvky a den před tim byli na diskotece ale na tu unorovou du
burani
25. 11. 2013 | 10:11:20
+0 | -0
ono hlavně pořád měnit místo konání ,rozložení pavilonu je fakt hrůza...je vidět , že to dělá mamka od plotny..a plave v tom....to je jak fakt chaoz....myslím , že tato apoalypsa byla ta nejhorší..b
Zobrazit další komentáře   >>
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2024   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika