prosím vás víte někdo frekvenci na tadyto rádio nela
15. 03. 2013 | 16:56:04
+0 | -0
proč tam pouštíte sračky jako koblížci dit je to teplárna
19. 02. 2012 | 11:58:33
+0 | -0
vysílání super,ale chybí mi zde z domácích kapel Šanov 1 a zahraničních Rancid,Bones.
20. 01. 2012 | 13:07:44
+0 | -0
díky zuzanko rad bych ti to vratil ale nevim kde bydlíš
2 Zuzana 11. 10. 2011 | 11:32:58
+0 | -0
Pokud Vám rádio nehraje již v prohlížeči po doinstalování pluginu, zkuste nějaký přehrávač, například VLC a otevřít adresu: mms://mys.limemedia.cz/znamkapunku?WMContentBitrate=135000
06. 10. 2011 | 12:06:50
+0 | -0
Dobry den,
lze toto radio nejakym zpusobem pustit na Macu? (Mac OS X 10.7.1). DIky...
01. 08. 2011 | 14:16:57
+0 | -0
88 díků vašemu rádiu za Daníka Landů sice už nekraje tu tarou dobrou NEO Orlíkovou ale pořád mají jeho texty hloubku a je vnich něco poroti sistému, což se o nových rádobi punkových kapelách může říct jen výjmečně.
29. 05. 2011 | 17:36:10
+0 | -0
Windows Media Player? mne to teda nehraje!! ja mám onLy winamp, .. takže NO ZNAMKA PUNKU!!
01. 04. 2011 | 08:54:45
+1 | -1
Souhlasím z Jaroušem co NÁCEK JAKO LANDA dělá na Punkovém rádiu jinak na České poměry DOBRÝ
01. 04. 2011 | 08:11:13
+1 | -1
Hraje vam to dobře ale mužete mi vysvětlit CO DELA NA PUNKOVEM RADIU LANDA !!!
Alan 21. 01. 2011 | 22:19:18
+0 | -0
A co máš Marvine namysli tím open formátem?? Je snad nějaký open-source formát, který by byl použitelný pro streamování médií (tak aby to lidem bez problémů hrálo). Mp3, aac, ram mají k open-source podstatně dál než wma od Micro$oftu. Pokud by vysílali v opravdu open-source formátu jako je např. nejrozšířenější .OGG, drtivá většina lidí si to neposlechne..... Taky bych uvítal i jiný formát, na druhou stranu mi tento nedělá nikdy problémy na linuxu ani macu.
Marvin 20. 01. 2011 | 23:05:09
+0 | -0
Punkové rádio nevisílá v open formátu, ale pouze a jedině ve Winowsovském WMA? Svět se zbláznil. Aby vám řetězy zrezly a číra uhnila!