Nepište nám o písničky na přání.
Využijte kontaktů na oficiálních stránkách rádia: http://www.radiospin.cz/
Zadejte číslo 144:
06. 06. 2020 | 19:07:27
+0 | -0
Prosím pozdrav na chatu.
Cashanova bullhar-jsme jenom fakani
18. 08. 2018 | 15:44:00
+0 | -0
Ahoj tady Ondra. Chci se zeptat na název skladby která hrála včera večer zhruba od 19:10 - do 19:45? Bylo to něco na způsob drummu a asi nějakej mix. Hrála asi půl hodiny v kuse. Díky a mějte se
18. 07. 2017 | 08:29:47
+0 | -0
Ahoj mam prosbu zahrajte nam do ganja busu od bena cristovaa asi jo dik moc
11. 06. 2017 | 13:23:17
+0 | -0
Zahrajte prosim vas,pro meho Pepika Masu pisen od Rytmuse Bengoro diikes moc Denisa
Simona 20. 02. 2017 | 11:31:27
+0 | -0
Zahrajte,prosim jen tak pro radost neco od Citronů.
Diky,moc zdravím Lenko,Simona z Vlasimi
zklamani 01. 10. 2013 | 09:16:31
+0 | -0
Be In - pražské rádio Spin (96,2 FM) hrající DISCO, POP, R&B >>> nová Evropa 2???? sranec sranec sranec
17. 09. 2013 | 23:49:00
+0 | -0
No jo máš recht brácho hustý
Martin 13. 09. 2013 | 12:51:45
+0 | -0
HipHop Vibes teda mnohem lepší...toto už si nepustím...mám rád hip hop a né disco!
Martin 13. 09. 2013 | 12:50:31
+0 | -0
kudla nemá se na tomhle rádiu hrát hip hop a rap? ja to poslouchám nějakou hodinu a hrajou samý diskosračky!!
maniac 24. 01. 2013 | 19:55:00
+0 | -0
co to je za d.......? :-DDD
23. 10. 2012 | 13:31:46
+0 | -0
len tolko ze taketo radio chyba aj na Slowensku sak tam su iba diskofilne radia co hraju picowiny a to mame pocuwat sak to sa neda... diky ze aspon bratia cesi wedia co robia....
Feder 28. 05. 2012 | 18:48:53
+0 | -0
Rádio pro hiphopový hovna
14. 03. 2012 | 10:30:50
+0 | -0
potřebuji zjistit jméno písničky kterou jste hráli dnes ráno běhěm 7:40 až 7:50 moc děkuji
09. 02. 2012 | 18:52:44
+0 | -0
vic ceskyho hip hopu jo vic chaoss vodopad
23. 01. 2012 | 12:58:07
+0 | -0
Tedko už tam sračky nebežej,,,užto zas fachčí vole!!!se čum
21. 01. 2012 | 10:48:10
+0 | -0
chtelo bi to poradnej rep,Eminem nebo doktor dre
Dik
31. 12. 2011 | 14:32:51
+0 | -0
Je na hovno!!!!! jak to že tedko se tam nezobrazujou názvy skladeb!!??????? ztahoval sem si je z youtube..a tedko tam beži naky sračky!!
14. 12. 2011 | 13:14:17
+0 | -0
Krásný den
Mám přítele z Welsu a všude chválí rádio HEJ že jste super
Martina Malina 11. 10. 2011 | 09:45:56
+0 | -0
No já sem solidní dilina :) napíšu sms.Jinak ste krutý rádio, posílám thumbs up!!!!
Martina Malina 11. 10. 2011 | 09:17:35
+0 | -0
Čau Jarouši a Nepříteli :)pozdravujte prosím moje 2 šéfový z realitní kanceláře ZUZKU a KLÁRU a jejího psa JDho. Díky moc Martina
01. 10. 2011 | 14:22:59
+0 | -0
Vy kokutci co tu kritizujete:mrdam vasi Matku do huby....SPIN go go go..
20. 08. 2011 | 11:19:02
+0 | -0
h16 DA SE ZABAVIT
Teriskka 10. 06. 2011 | 10:22:52
+0 | -0
Lidicky potrebuju od Vás poradit.....Včera večer a dnes ráno kolem půl 10 hráli pisnicku a ja nvm jak se to jmenuje budto je to Dr.Dre nebo snoop dogg pomuze mi nekdo pokud vite co mam na mysli...Diky...
koca 15. 05. 2011 | 19:08:03
+0 | -0
hej rádio spin proste pecka bomba super škoda že nemáte vysílač v olmíku neladil bych nic jinýho diky kluci stej nejlepší
02. 05. 2011 | 15:57:12
+0 | -0
Co mam urobit aby mi to slo?
28. 12. 2010 | 20:01:15
+0 | -0
prosim pomozte mi nainstalovat radio spin dik
Kléér 21. 10. 2010 | 16:04:37
+0 | -0
hadate se tady jak maly smradi telmakríííí :Dšuline
jirka 23. 03. 2010 | 11:28:53
+0 | -0
nainstalovat si nejnovější media player:
http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/default.mspx
kLÁRA 22. 03. 2010 | 13:20:50
+0 | -0
ahoj, poradte mi prosim někdo když chci poslouchat spin online tak mi to nehraje a je tam napsáno že nemam zásuvný modul nebo tak něco nevíte co s tim?
05. 03. 2010 | 19:11:39
+0 | -0
chpapy pustě tam nějakou pecku od indywich z alba hadej kdo!!!!fanda repu z jihlavy