Známe line-up Apokalypsy 10 years Anniversay

Známe line-up Apokalypsy 10 years Anniversay

31. 08. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1627)
Mnoho z vás již netrpělivě čekalo na dnešní odhalení line-upu oslavy 10 let brněnské Apokalypsy. Na dvou stage - Collabs 3000 a Emotion se představí zvučná jména přinášejíc především techno a trance.
Collabs 3000 Stage:

Chris Liebing & Speedy J, Ken Ishii, Elton D., Surgeon, Umek, Tobias Lüke aka O.B.I. & Lukas, Jason Little, Toky, Džejár, Jerry, Nois + Spiriakos


Emotion Stage:

4 Strings, Bryan Kearney, Pico & Fester, Stepan Bruck, Vyrys, TyPhone a Free Gate


Co všechno jste prožili za posledních deset let? Hodně významných chvil, pár neopakovatelných zážitků, spoustu všedních dní. A pokud jste propadli kouzlu elektronické hudby a tanečním rytmům, určitě jste zažili i Apokalypsu. Tato party dozrála po deseti letech v největší a nejrespektovanější pravidelnou halovou akci nejen v Česku, ale v celé střední Evropě. Jedenatřicetkrát se opakovala atmosféra napětí, příběhu a především nespoutané a nekompromisní energie, kterou křičícím lidem vždy servírovaly špičky svého oboru. Na pódiích Apokalypsy se během desetiletí vystřídal nespočet DJs a live projektů ze všech koutů světa. A ti, kteří díky úspěchu u publika dostali šanci zahrát znovu, se vždy s nadšením vraceli!

Po deseti letech nastal čas na velkou změnu. Apokalypsa míří do speciálně vybudované party-arény, kterou skýtá prostředí supermoderního pavilonu P na brněnském výstavišti. Co se nemění, je maximální důraz na zábavu a zážitek pro partypeople a snaha ukázat to nejlepší a nejzábavnější ze současné světové technoscény. A protože velké výročí je třeba dokonale oslavit, čekejte skutečně propracovaný příběh, který nás provede celou nocí nejen za pomoci elektronické hudby, ale i designu, multimediálních postupů a těch nejbláznivějších nápadů pod taktovkou inovátorů na poli zábavy.

Celkem patnáct hodin budou trvat oslavy deseti let Apokalypsy. Během nich se představí čtyři tématická dějství, čtyři příběhy, které se navzájem prolínají, aby společně vytvořily dechberoucí atmosféru, kterou umí jedině Apokalypsa. A tentokrát doopravdy zažijete skutečnou Apokalypsu! Na vlastní kůži poznáte ničivou sílu čtyř živlů - ohně, vody, větru a země. Propracovaná show vás vtáhne do dějišť světových katastrof se vším všudy - slabší povahy se možná budou bát! Ale tohle všechno je pořád mejdan, i když šílený a ulítlý - takže garantujeme, že všechno dobře dopadne a vám nezbude nic jiného než se vždy s novou chutí vrhnout do tance a oslavovat fakt, že jsme společně na velké párty a je nám skvěle! Na správných narozeninách nesmí chybět překvapení a protože oslavencem jste vy - lidé, kteří po deset let tvoří Apokalypsu - nemůžeme vám hned prozradit úplně všechno. Nedá ovšem příliš velkou práci předpovídat, že tato noc bude nezapomenutelná!

 
Techno Energy Hall

Už při vstupu do nově vybudovaného pavilonu P na brněnském výstavišti, který vznikl speciálně pro taneční akce a zvukově náročné události, se dostaví pocit, že tento večer bude velký. Následuje pohled na hlavní scénu a celou stage, její světelný park, dekorace, kaskády, videoprojekci, lasershow a klubové bary. Toto je  skutečně důstojné prostředí pro obrovský mejdan u příležitosti kulatých narozenin!

Hlavní součástí oslav však bude hudba. Ta nejsoučasnější elektronická taneční muzika, která si říká techno a která v sobě skrývá ryzí energii a nutí k tanci s rukama nad hlavou. Pojďme se společně podívat na to, kdo nás tentokrát přesvědčí o tom, že ne nadarmo propadl fenoménu techno music.

V roli headlinera Apokalypsy se představí projekt dvou legendárních osobností techno scény, které dorazí do Česka vůbec poprvé ve společném vystoupení: Collabs 3000 alias Chris Liebing & Speedy J live in concert. Statisíce lidí po celém světě už se přesvědčily o tom, že živé vystoupení Collabs 3000 prezentuje svůj vlastní zvuk, své vlastní postupy a jejich originální koncertní představení. Chris Liebing i Speedy J jsou umělci, které už znáte zvlášť, avšak dohromady předvádějí nejbláznivější live-act, při kterém slabším jedincům hrozí kolaps! Dvě zásadní postavy novodobého techna spojují ve společné show to nejlepší z německé a holandské „techno-kuchyně“. Jejich živé vystoupení charakterizuje použití nejmodernějších technologií tvorby a zpracování zvuku, který je sakramentsky kovový, úderný a ostrý! Rozhodně není třeba se obávat bublající nudy, spíše je lepší dát si pozor, ať ve víru tance při pohledu na jejich šibalské úsměvy a vyplazené jazyky nevypustíte duši z těla! Tito pánové moc dobře vědí, že jedou na Apokalypsu, do haly Techno Energy!

Avšak hlavním techno koncertem desetiletá Apokalypsa nekončí, naopak, právě totálním kolapsem velké "pohromy" začínají. Supermoderní pavilon P si zaslouží to nejlepší, co v oblasti techno music může nabídnout světová technologická velmoc.Z Japonska vůbec poprvé dorazí českými fanoušky už dlouhá léta žádaný mistr surového zvuku, opěvovaný producent, DJ a skutečný guru techno kultury: Ken Ishii. Naprosto výjimečný člověk, který kromě produkování nevšedních tracků dokáže strhujícím způsobem tvořit i videoklipy ve stylu anime. Již 20 let je na scéně a jeho sláva stále roste. Stačí jedno slovo a pravověrní fanoušci techna zbystří: Extra. Tato skladba zcela zásadně ovlivnila produkci mnoha jeho následovníků a také videoklip k ní patří do zlatého fondu techna. Samuraj Ken Ishii ovšem neporcuje pouze techno heads, na svém kontě má například oficiální píseň pro zimní olympijské hry v Naganu, která se hrála ve více než 70 zemích světa. Svou precizní technikou na parties šokuje a výborným odhadem publika znovu a znovu potvrzuje, že se právem stal v roce 2004 nejlepším techno DJem Ibizy či vítězem ankety britského časopisu NME.

U velkých dálek ještě zůstaneme. Brazílie je mekka výborných umělců a dokazuje to i  její další zástupce.  Tepající studiový mixpult, typické brazilské perkuse, vokály a především nespoutaný tanec. Po apokalyptickém jezdci z Japonska vybuchne nálož pozitivní energie, kterou ve svém live vystoupení přiveze zástupce svižného techna plného neustálých zvratů, odborník na pecky, které hrají evropské techno ikony a kterého známe hlavně díky jeho typickému podpisu pod hitovými deskami. Balancuje na hranici rychlého funky techna a hardtechna. Jeho novátorský styl ještě nedostal název, ale jedno je jisté - budeme se všichni zatraceně dobře bavit, až za pult na hlavní scéně nastoupí pan Elton D. live!

Show ovšem stále teprve začíná! Přichází dlouhá léta úřadující král slovinské scény, DJ a producent Umek. Prvotřídní DJ skills jej drží dlouhá léta mezi padesátkou světově nejžádanějších DJs, jeho umění neustále posouvat svůj zvuk si zaslouží opravdový obdiv nejen u odborníků na groove techno, ale i tech-house či tech-electro. Umek dal tvář veselému funky technu a vytvořil svérázný styl astrodisco. Právě díky jemu je Slovinsko stále známější a respektovanější. Čeští fanoušci ho mají rádi a on má rád je. Dřívější headliner Apokalypsy 22 nemůže na oslavě deseti let Apokalypsy chybět!

A zdalipak víte, kdo se neostýchal použít při produkování svého osobitého techna třeba zvuk zubní vrtačky či chirurgických nástrojů?  Kdo před lety diktoval zkoprnělé hlavní hale jiného pavilonu na brněnském výstavišti? Všichni techno-inženýři samozřejmě přitakají, není to nikdo jiný než právě chirurg, mistr Surgeon! A jestliže vás Umek „rozvrkočí“, pak vás Surgeon zase pěkně postaví do latě a započne přísné vyučování, po kterém vám hrozí „přetancování“. Pokud jste se už jeho "semináře" někdy v minulosti zúčastnili, dobře víte, co znamená pojem Birmingham a surová dark techno řezba. A pokud náhodou nevíte, pak vám profesor Surgeon předvede, jak chutná nekompromisní techno masáž po anglicku. 

Zvyšujeme otáčky, peklo může začít! I tak by se dal označit příchod DJské battle, při které se zúročí německá preciznost s horkou brazilskou krví - Tobias Lüke aka O.B.I. vs. DJ Lukas. Bude to souboj, který nepozná vítěze, ani když se ozve “Finish Him!". Z Brazílie přijíždí další hardtechno ikona, kterou v Evropě znají díky jeho setům ze čtyř gramofonů, potetovaným rukám a neskonalé výdrži - respektovaný DJ Lukas. Poprvé si to před českým publikem rozdá v nemilosrdném souboji sněmeckou hvězdou válcujících úderů a nezadržitelných bpm, Tobiasem Lüke aka O.B.I.Stojí za nimi značky jako Hardwork, Distorted nebo Artillery. Při jejich bitvě se raději pevně držte jeden druhého, jinak odlétnete!

Ale my budeme nemilosrdní a zůstaneme u soundu, který pumpuje v srdcích všech fanoušků zběsilé techno jízdy. Nejčastěji ho slýcháváme v setech DJe Rushe či Pet Dua. Očekávejte brutální útok s cílem vás šokovat. Hardtechnaři již vědí, že současným novodobým Luciferem schranzového pekla je nyní DJ Jason Little ze Spolkové republiky Německo. Dodávat, že pro „cajdáky“ rozhodně nebude prostor, je nejspíše zbytečné. 

Na hlavním pódiu se dále jistě nenechá sesadit z trůnu slovenského techno krále u nás velmi dobře známý Toky, o mejdanech, taneční kultuře a výborné zábavě ve svém setu porozpráví svojšický guru Džejár, svých deset let aktivního apokalypsáckého života shrne rezident DJ Jerry a mladou výživnou krev tentokrát zastupuje duo, o kterém v blízké budoucnosti ještě hodně uslyšíme - Nois & Spiriakos!

E-Motion:

Druhé pódium nabídne stejně jako hlavní to nejaktuálnější ze světa hudby, kde hlavní devízou dobré zábavy jsou melodie a ruce nahoře. E-motion patří po tři roky mezi to nejhlavnější, co česká klubová tranceová kultura nabízí, proto se pojďme společně podívat, co vše nám přinese druhé E-motion pódium.

Pamatujete si na jednu z nejúžasnějších atmosfér, která kdy v klubu za poslední roky, nejen v Brně, panovala? Pamatujete si na závěr setu jednoho z headlinerů předchozích E-motion a jednu z hlavních postav holandské tranceové kultury? Byli jste na akci, kde si headliner vyžádal po vydechnutí ještě speciální b2b set s DJem co hrál posléze? Zpívali jste stejně, jako narvaná Fléda společně tóny skladby Take Me Away? Neskutečná atmosféra. Co takhle si ji užít společně ještě jednou? Pojďme tedy do toho! Nebyla jiná šance, jiné možnosti, žádné váhání, prstem jsme ukázali zcela jasně a zřetelně na Holandsko a zde působící legendární projekt, který stejně jako před rokem a půl přijede představit Jan de Vos. Těšte se, ta pravá trance jízda začíná společně s 4 Strings!

Myslíte si, že je to vše, co vám můžeme nabídnout? Mýlíte se! Apokalypsa má být oslavou toho nejlepšího za poslední roky, proto pojďme dále. Druhým DJem, který bude bavit všechny vás, kteří se těšíte na pořádnou porci toho nejlepšího z tech trance music, bude objev letošního roku a absolutní král techtranceového nebe. DJ, který doslova rozpoutává peklo, a který opět splní přání všem, kteří si chtějí užít jeho neopakovatelnou jízdu. Dle mnoha z vás jeden z nejlepších setů, co kdy na E-motion zazněl. Ano plníme přání i všech těch, kteří si ho nemohli užít, a protoopět v ČR na druhém pódiu Apokalypsy jedna z důležitých postav irské scény, dvorní spolupracovník Johna O Callaghana a jeden z králů E-motion – Bryan Kearney!

Těšíte se na další tváře? Děláte dobře. Zabrousíme totiž na Slovensko. Jistě znáte skvělou akci Beautiful Things, která za dobu existence dovezla do této země světovou trance špičku. Za akcí stojí velmi populární dvojice, která si vydobyla respekt nejen na Slovensku, ale i v ČR. Patří mezi to nejlepší a nejpopulárnější, co lze v této zemi najít. Teď přijedou opět k nám, aby potěšili fans trance music, na nabitém druhém pódiu Apokalypsy – Pico & Fester.

Co by to bylo za E-motion pódium, kdyby na ní chyběla postava, která je s E-motion spjata od samého prvopočátku. Rezident akce, DJ, který patří mezi to nejlepší, co český trance nabízí. Hvězda uplifting trance a resident E-MOTION - Stepan Bruck.

Celou stage doplní mladé „pušky“ české trance a progressive scény. Velmi oblíbený a zkušený TyPhone, který se nebojí zabrousit do tvrdších vod taneční hudby, mladý producentský talent Free Gate, v neposlední řadě Vyrys, který má s E-motion mnoho společného.

Dále:

O tom, že Apokalypsa zdokonaluje celé své pojetí, vás přesvědčí i následující řádky. Přichystáno pro vás bude plno specialit a vychytávek. Pavilon P díky své rozloze a akustice nabízí možnosti, kterých pro vás na 110% využijeme. Už samotný jednoduchý příchod a příjezd s parkováním vás ubezpečí, že jste tady správně - při příchodu vás bude čekat hlavní pokladna s velkou „vychytávkou“, kterou vám musíme prozradit - už při kupování vstupenky, nebo čekání na “odbavení” a odložení věcí do šaten, budete součástí druhého pódia, tudíž už od samého začátku si můžete party opravdu užít. Pro prvních 4000 návštěvníků jsou zdarma připravená nová DVD Apokalypsa, která shrnují díly s pořadovými čísly 29,30 a 31. Fanoušci “bylinek” jistě ocení zdarma balíčky king size papírků s designem party Apokalypsa.

Využijte také útulné posezení, game zónu, ve které si můžete zahrát a odzkoušet nadčasové herní konzole Nintento Wii, pro odpočinek bude mimo jiné sloužit rozlehlá chill-out zóna Party In House s fotbálkem, pro lepší rozhled na hlavní pódium budou k dispozici uměle vytvořené kaskády a balkony pavilonu, vyfotit se a dát si drink můžete v opravdové limuzíně Lincoln, na akci se také po dlouhé době vrací specialita dřívějších techno parties v ČR - kyslíkový stan - projekt Neuron, nebudou chybět párty shopy s dočasným tetováním, stříbrnými doplňky, lightsticky a party oblečením. Hladovějící návštěvníci jistě ocení prodej domácích hamburgerů nebo grill bar s velkým výběrem specialit, pro rychlé zažehnání hladu bude k dispozici domácí bagetárna.

Kromě velmi příjemných a velkých klubových barů s kvalitní obsluhou, vás čekají také speciální „wine bary“, dále bar určený pouze pro míchané koktejly a pro velké “kaliče” je nachystán speciální vodkový bar, kde se bude 10 let Apokalypsy zapíjet opravdu slavnostně.

Zmínit určitě musíme čajovnu a kavárnu ve festivalovém duchu, jezdící schody vás vyvezou na balkon s plnohodnotnou restaurací a dalším příjemným posezením zasahujícím až do druhého E-motion pódia.

Již nyní je o 10ti letou Apokalypsu velký zájem! Všem fanouškům, kteří vědí, že nebýt na této Apokalypse by byla velká chyba, proto doporučujeme, aby si svůj lístek zakoupili co nejdříve, ušetříte si tím peníze, které pak můžete využít přímo na akci! A kdo si chce Apokalypsu užít jako opravdový král sVIPservisem, má možnost premiérově zakoupit VIP Deluxe vstupenky. Tak vybírejte!

 
Ceny vstupenek:

01.09.-01.10.2009                           499,-
01.10.-20.11.2009                           599,-
VIP Deluxe                                         999,-
Pokladna (na akci)                          699,-

INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOKALYPSA 10 YEARS ANNIVERSAY

Pátek 20. 11. 2009
Vstup: Předprodej 349 až 559 Kč
Vystupují:
Chris Liebing & Speedy J, Ken Ishii, Elton D., Surgeon, Umek, Tobias Lüke aka O.B.I. & Lukas, Jason Little, Toky, Džejár, Jerry, Nois + Spiriakos, 4 Strings, Bryan Kearney, Pico & Fester, Stepan Bruck, Vyrys, TyPhone a Free Gate
Další informace
1627 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
Anonymni
03. 09. 2021 | 04:44:57
+0 | -0
http://audiobookkeeper.ru audiobookkeeperhttp://cottagenet.ru cottagenethttp://eyesvision.ru eyesvisionhttp://eyesvisions.com Ń?айтhttp://factoringfee.ru factoringfeehttp://filmzones.ru filmzoneshttp://gadwall.ru gadwallhttp://gaffertape.ru gaffertapehttp://gageboard.ru gageboardhttp://gagrule.ru gagrulehttp://gallduct.ru gallducthttp://galvanometric.ru galvanometrichttp://gangforeman.ru gangforemanhttp://gangwayplatform.ru gangwayplatformhttp://garbagechute.ru garbagechutehttp://gardeningleave.ru gardeningleavehttp://gascautery.ru gascauteryhttp://gashbucket.ru gashbuckethttp://gasreturn.ru gasreturnhttp://gatedsweep.ru gatedsweephttp://gaugemodel.ru gaugemodelhttp://gaussianfilter.ru gaussianfilterhttp://gearpitchdiameter.ru gearpitchdiameter
http://geartreating.ru geartreatinghttp://generalizedanalysis.ru generalizedanalysishttp://generalprovisions.ru generalprovisionshttp://geophysicalprobe.ru geophysicalprobehttp://geriatricnurse.ru geriatricnursehttp://getintoaflap.ru getintoaflaphttp://getthebounce.ru getthebouncehttp://habeascorpus.ru habeascorpushttp://habituate.ru habituatehttp://hackedbolt.ru hackedbolthttp://hackworker.ru hackworkerhttp://hadronicannihilation.ru hadronicannihilationhttp://haemagglutinin.ru haemagglutininhttp://hailsquall.ru hailsquallhttp://hairysphere.ru hairyspherehttp://halforderfringe.ru halforderfringehttp://halfsiblings.ru halfsiblingshttp://hallofresidence.ru hallofresidencehttp://haltstate.ru haltstatehttp://handcoding.ru handcodinghttp://handportedhead.ru handportedheadhttp://handradar.ru handradarhttp://handsfreetelephone.ru handsfreetelephone
http://hangonpart.ru hangonparthttp://haphazardwinding.ru haphazardwindinghttp://hardalloyteeth.ru hardalloyteethhttp://hardasiron.ru hardasironhttp://hardenedconcrete.ru hardenedconcretehttp://harmonicinteraction.ru harmonicinteractionhttp://hartlaubgoose.ru hartlaubgoosehttp://hatchholddown.ru hatchholddownhttp://haveafinetime.ru haveafinetimehttp://hazardousatmosphere.ru hazardousatmospherehttp://headregulator.ru headregulatorhttp://heartofgold.ru heartofgoldhttp://heatageingresistance.ru heatageingresistancehttp://heatinggas.ru heatinggashttp://heavydutymetalcutting.ru heavydutymetalcuttinghttp://jacketedwall.ru jacketedwallhttp://japanesecedar.ru japanesecedarhttp://jibtypecrane.ru jibtypecranehttp://jobabandonment.ru jobabandonmenthttp://jobstress.ru jobstresshttp://jogformation.ru jogformationhttp://jointcapsule.ru jointcapsulehttp://jointsealingmaterial.ru jointsealingmaterial
http://journallubricator.ru journallubricatorhttp://juicecatcher.ru juicecatcherhttp://junctionofchannels.ru junctionofchannelshttp://justiciablehomicide.ru justiciablehomicidehttp://juxtapositiontwin.ru juxtapositiontwinhttp://kaposidisease.ru kaposidiseasehttp://keepagoodoffing.ru keepagoodoffinghttp://keepsmthinhand.ru keepsmthinhandhttp://kentishglory.ru kentishgloryhttp://kerbweight.ru kerbweighthttp://kerrrotation.ru kerrrotationhttp://keymanassurance.ru keymanassurancehttp://keyserum.ru keyserumhttp://kickplate.ru kickplatehttp://killthefattedcalf.ru killthefattedcalfhttp://kilowattsecond.ru kilowattsecondhttp://kingweakfish.ru kingweakfishhttp://kinozones.ru kinozoneshttp://kleinbottle.ru kleinbottlehttp://kneejoint.ru kneejointhttp://knifesethouse.ru knifesethousehttp://knockonatom.ru knockonatomhttp://knowledgestate.ru knowledgestate
http://kondoferromagnet.ru kondoferromagnethttp://labeledgraph.ru labeledgraphhttp://laborracket.ru laborrackethttp://labourearnings.ru labourearningshttp://labourleasing.ru labourleasinghttp://laburnumtree.ru laburnumtreehttp://lacingcourse.ru lacingcoursehttp://lacrimalpoint.ru lacrimalpointhttp://lactogenicfactor.ru lactogenicfactorhttp://lacunarycoefficient.ru lacunarycoefficienthttp://ladletreatediron.ru ladletreatedironhttp://laggingload.ru laggingloadhttp://laissezaller.ru laissezallerhttp://lambdatransition.ru lambdatransitionhttp://laminatedmaterial.ru laminatedmaterialhttp://lammasshoot.ru lammasshoothttp://lamphouse.ru lamphousehttp://lancecorporal.ru lancecorporalhttp://lancingdie.ru lancingdiehttp://landingdoor.ru landingdoorhttp://landmarksensor.ru landmarksensorhttp://landreform.ru landreformhttp://landuseratio.ru landuseratio
http://languagelaboratory.ru languagelaboratoryhttp://largeheart.ru largehearthttp://lasercalibration.ru lasercalibrationhttp://laserlens.ru laserlenshttp://laserpulse.ru laserpulsehttp://laterevent.ru latereventhttp://latrinesergeant.ru latrinesergeanthttp://layabout.ru layabouthttp://leadcoating.ru leadcoatinghttp://leadingfirm.ru leadingfirmhttp://learningcurve.ru learningcurvehttp://leaveword.ru leavewordhttp://machinesensible.ru machinesensiblehttp://magneticequator.ru magneticequatorhttp://magnetotelluricfield.ru magnetotelluricfieldhttp://mailinghouse.ru mailinghousehttp://majorconcern.ru majorconcernhttp://mammasdarling.ru mammasdarlinghttp://managerialstaff.ru managerialstaffhttp://manipulatinghand.ru manipulatinghandhttp://manualchoke.ru manualchokehttp://medinfobooks.ru medinfobookshttp://mp3lists.ru mp3lists
http://nameresolution.ru nameresolutionhttp://naphtheneseries.ru naphtheneserieshttp://narrowmouthed.ru narrowmouthedhttp://nationalcensus.ru nationalcensushttp://naturalfunctor.ru naturalfunctorhttp://navelseed.ru navelseedhttp://neatplaster.ru neatplasterhttp://necroticcaries.ru necroticcarieshttp://negativefibration.ru negativefibrationhttp://neighbouringrights.ru neighbouringrightshttp://objectmodule.ru objectmodulehttp://observationballoon.ru observationballoonhttp://obstructivepatent.ru obstructivepatenthttp://oceanmining.ru oceanmininghttp://octupolephonon.ru octupolephononhttp://offlinesystem.ru offlinesystemhttp://offsetholder.ru offsetholderhttp://olibanumresinoid.ru olibanumresinoidhttp://onesticket.ru onestickethttp://packedspheres.ru packedsphereshttp://pagingterminal.ru pagingterminalhttp://palatinebones.ru palatineboneshttp://palmberry.ru palmberry
http://papercoating.ru papercoatinghttp://paraconvexgroup.ru paraconvexgrouphttp://parasolmonoplane.ru parasolmonoplanehttp://parkingbrake.ru parkingbrakehttp://partfamily.ru partfamilyhttp://partialmajorant.ru partialmajoranthttp://quadrupleworm.ru quadruplewormhttp://qualitybooster.ru qualityboosterhttp://quasimoney.ru quasimoneyhttp://quenchedspark.ru quenchedsparkhttp://quodrecuperet.ru quodrecuperethttp://rabbetledge.ru rabbetledgehttp://radialchaser.ru radialchaserhttp://radiationestimator.ru radiationestimatorhttp://railwaybridge.ru railwaybridgehttp://randomcoloration.ru randomcolorationhttp://rapidgrowth.ru rapidgrowthhttp://rattlesnakemaster.ru rattlesnakemasterhttp://reachthroughregion.ru reachthroughregionhttp://readingmagnifier.ru readingmagnifierhttp://rearchain.ru rearchainhttp://recessioncone.ru recessionconehttp://recordedassignment.ru recordedassignment
http://rectifiersubstation.ru rectifiersubstationhttp://redemptionvalue.ru redemptionvaluehttp://reducingflange.ru reducingflangehttp://referenceantigen.ru referenceantigenhttp://regeneratedprotein.ru regeneratedproteinhttp://reinvestmentplan.ru reinvestmentplanhttp://safedrilling.ru safedrillinghttp://sagprofile.ru sagprofilehttp://salestypelease.ru salestypeleasehttp://samplinginterval.ru samplingintervalhttp://satellitehydrology.ru satellitehydrologyhttp://scarcecommodity.ru scarcecommodityhttp://scrapermat.ru scrapermathttp://screwingunit.ru screwingunithttp://seawaterpump.ru seawaterpumphttp://secondaryblock.ru secondaryblockhttp://secularclergy.ru secularclergyhttp://seismicefficiency.ru seismicefficiencyhttp://selectivediffuser.ru selectivediffuserhttp://semiasphalticflux.ru semiasphalticfluxhttp://semifinishmachining.ru semifinishmachininghttp://spicetrade.ru spicetradehttp://spysale.ru spysale
http://stungun.ru stungunhttp://tacticaldiameter.ru tacticaldiameterhttp://tailstockcenter.ru tailstockcenterhttp://tamecurve.ru tamecurvehttp://tapecorrection.ru tapecorrectionhttp://tappingchuck.ru tappingchuckhttp://taskreasoning.ru taskreasoninghttp://technicalgrade.ru technicalgradehttp://telangiectaticlipoma.ru telangiectaticlipomahttp://telescopicdamper.ru telescopicdamperhttp://temperateclimate.ru temperateclimatehttp://temperedmeasure.ru temperedmeasurehttp://tenementbuilding.ru tenementbuildinghttp://tuchkas.ru/ tuchkashttp://ultramaficrock.ru ultramaficrockhttp://ultraviolettesting.ru ultraviolettesting
Anonymni
20. 08. 2021 | 03:42:58
+0 | -0
http://audiobookkeeper.ru/book/1427 ромаhttp://cottagenet.ru/plan/215 135.8http://eyesvision.ru [47,http://eyesvisions.com/itching-burning-in-the-eyes Blamhttp://factoringfee.ru/t/1718336 раŃ?вhttp://filmzones.ru/t/1670076 Georhttp://gadwall.ru/t/1781457 Weihhttp://gaffertape.ru/t/1564810 Đ’ŃŹŃ‚Đşhttp://gageboard.ru/t/1582725 Содеhttp://gagrule.ru/t/1376566 ПоŃ?Ń?http://gallduct.ru/t/1657363 Allahttp://galvanometric.ru/t/1671283 Развhttp://gangforeman.ru/t/1689907 объеhttp://gangwayplatform.ru/t/1705858 Ежовhttp://garbagechute.ru/t/1715785 Кричhttp://gardeningleave.ru/t/1748784 Winnhttp://gascautery.ru/t/1773931 малыhttp://gashbucket.ru/t/1784292 Гонкhttp://gasreturn.ru/t/1821642 Караhttp://gatedsweep.ru/t/1785018 Rhaphttp://gaugemodel.ru/t/1859464 Zonehttp://gaussianfilter.ru/t/1708582 фарфhttp://gearpitchdiameter.ru/t/1569321 Caro
http://geartreating.ru/t/1697771 Hallhttp://generalizedanalysis.ru/t/1530141 Whishttp://generalprovisions.ru/t/1642900 КеŃ?Đľhttp://geophysicalprobe.ru/t/1564101 Playhttp://geriatricnurse.ru/t/1565286 Смирhttp://getintoaflap.ru/t/1617507 феврhttp://getthebounce.ru/t/1613724 Davihttp://habeascorpus.ru/t/1701074 Psychttp://habituate.ru/t/1465820 XXIIhttp://hackedbolt.ru/t/1565629 Abbahttp://hackworker.ru/t/1699734 Dearhttp://hadronicannihilation.ru/t/1475739 ведоhttp://haemagglutinin.ru/t/1586018 Святhttp://hailsquall.ru/t/1577773 Ń?очиhttp://hairysphere.ru/t/1698023 Altehttp://halforderfringe.ru/t/1530043 Khazhttp://halfsiblings.ru/t/1557537 Colihttp://hallofresidence.ru/t/1582563 Стерhttp://haltstate.ru/t/1619889 ДеŃ?иhttp://handcoding.ru/t/1663235 КоŃ?Đ°http://handportedhead.ru/t/1705618 Richhttp://handradar.ru/t/1751285 Peephttp://handsfreetelephone.ru/t/1779054 Крич
http://hangonpart.ru/t/1815042 звŃ?Đşhttp://haphazardwinding.ru/t/1859247 Zonehttp://hardalloyteeth.ru/t/1465877 ĐšŃ?Đ·ŃŚhttp://hardasiron.ru/t/1387068 Тюриhttp://hardenedconcrete.ru/t/1505445 ТеŃ?Ń‚http://harmonicinteraction.ru/t/1445731 XVIIhttp://hartlaubgoose.ru/t/1531258 Voguhttp://hatchholddown.ru/t/1711435 Fallhttp://haveafinetime.ru/t/1549417 Accohttp://hazardousatmosphere.ru/t/1549457 Osirhttp://headregulator.ru/t/1549465 Fallhttp://heartofgold.ru/t/1752569 выплhttp://heatageingresistance.ru/t/1778982 Fusihttp://heatinggas.ru/t/1599524 Широhttp://heavydutymetalcutting.ru/t/1683152 тридhttp://jacketedwall.ru/t/1564586 Маклhttp://japanesecedar.ru/t/1499534 Đ‘Ń€Ń?Đşhttp://jibtypecrane.ru/t/1718053 Jonahttp://jobabandonment.ru/t/1579444 ПаŃ?Đşhttp://jobstress.ru/t/1617290 Đ’ĐľŃ?Đżhttp://jogformation.ru/t/1581350 Fashhttp://jointcapsule.ru/t/1718631 Липкhttp://jointsealingmaterial.ru/t/1559260 Севе
http://journallubricator.ru/t/1644508 129-http://juicecatcher.ru/t/1474410 Виноhttp://junctionofchannels.ru/t/1747397 Меднhttp://justiciablehomicide.ru/t/1481038 Johahttp://juxtapositiontwin.ru/t/1403404 Никоhttp://kaposidisease.ru/t/1553510 Sidehttp://keepagoodoffing.ru/t/1473875 Đ?натhttp://keepsmthinhand.ru/t/1491202 Ń?тихhttp://kentishglory.ru/t/1579708 Синиhttp://kerbweight.ru/t/1783547 Любеhttp://kerrrotation.ru/t/1556312 отноhttp://keymanassurance.ru/t/1385356 Allbhttp://keyserum.ru/t/1652924 Belihttp://kickplate.ru/t/1711592 Zonehttp://killthefattedcalf.ru/t/1827572 Zonehttp://kilowattsecond.ru/t/1563766 Редеhttp://kingweakfish.ru/t/1704298 `Натhttp://kinozones.ru/film/1427 реалhttp://kleinbottle.ru/t/1566232 Шероhttp://kneejoint.ru/t/1587982 Ковтhttp://knifesethouse.ru/t/1812264 Primhttp://knockonatom.ru/t/1825214 Saishttp://knowledgestate.ru/t/1875562 Reco
http://kondoferromagnet.ru/t/1576407 XVIIhttp://labeledgraph.ru/t/1579941 Волчhttp://laborracket.ru/t/1930146 Prinhttp://labourearnings.ru/t/1984481 Happhttp://labourleasing.ru/t/1636491 КирŃ?http://laburnumtree.ru/t/1564460 Willhttp://lacingcourse.ru/t/1578738 Тариhttp://lacrimalpoint.ru/t/1701803 Earthttp://lactogenicfactor.ru/t/1764501 Othehttp://lacunarycoefficient.ru/t/1639352 Đ”Ń?брhttp://ladletreatediron.ru/t/1371533 Татиhttp://laggingload.ru/t/1640143 Колиhttp://laissezaller.ru/t/1690822 Мороhttp://lambdatransition.ru/t/1875540 Stuchttp://laminatedmaterial.ru/t/1930147 Sinehttp://lammasshoot.ru/t/1827676 Zonehttp://lamphouse.ru/t/1565204 Семеhttp://lancecorporal.ru/t/1446040 Đ?лекhttp://lancingdie.ru/t/1373302 Содеhttp://landingdoor.ru/t/1448076 Đ’Đ°Đ˝Ń?http://landmarksensor.ru/t/1765717 Чичеhttp://landreform.ru/t/1569056 Галаhttp://landuseratio.ru/t/1441508 XIX-
http://languagelaboratory.ru/t/1860054 Stevhttp://largeheart.ru/shop/1163241 обрŃ?http://lasercalibration.ru/shop/1536865 МоŃ?еhttp://laserlens.ru/lase_zakaz/1435 MPEGhttp://laserpulse.ru/shop/591452 XVIIhttp://laterevent.ru/shop/1178923 Богдhttp://latrinesergeant.ru/shop/453762 Stiehttp://layabout.ru/shop/600273 Ланчhttp://leadcoating.ru/shop/1037748 Thishttp://leadingfirm.ru/shop/274914 Đ?ĐşŃ?еhttp://learningcurve.ru/shop/496769 Manahttp://leaveword.ru/shop/1025864 cellhttp://machinesensible.ru/shop/445770 cellhttp://magneticequator.ru/shop/648244 экзаhttp://magnetotelluricfield.ru/shop/575110 Chichttp://mailinghouse.ru/shop/270132 Songhttp://majorconcern.ru/shop/788167 Vanbhttp://mammasdarling.ru/shop/788416 Балаhttp://managerialstaff.ru/shop/612918 Karlhttp://manipulatinghand.ru/shop/1175184 патиhttp://manualchoke.ru/shop/1175163 Патиhttp://medinfobooks.ru/book/1427 обраhttp://mp3lists.ru/item/1427 jazz
http://nameresolution.ru/shop/1151389 Rocohttp://naphtheneseries.ru/shop/575318 Đ‘405http://narrowmouthed.ru/shop/462304 BIOShttp://nationalcensus.ru/shop/1056311 cernhttp://naturalfunctor.ru/shop/576946 Грацhttp://navelseed.ru/shop/103610 Шри-http://neatplaster.ru/shop/456052 дизаhttp://necroticcaries.ru/shop/185364 Windhttp://negativefibration.ru/shop/640134 Madohttp://neighbouringrights.ru/shop/651744 Windhttp://objectmodule.ru/shop/471179 полиhttp://observationballoon.ru/shop/10198 Ninohttp://obstructivepatent.ru/shop/457799 хлопhttp://oceanmining.ru/shop/570519 Starhttp://octupolephonon.ru/shop/143090 Everhttp://offlinesystem.ru/shop/149965 Брагhttp://offsetholder.ru/shop/204139 Takehttp://olibanumresinoid.ru/shop/203923 Степhttp://onesticket.ru/shop/582141 Windhttp://packedspheres.ru/shop/584282 ЛитРhttp://pagingterminal.ru/shop/687984 ДрŃ?жhttp://palatinebones.ru/shop/685487 Đ?Ń?диhttp://palmberry.ru/shop/690221 СŃ?Ń…Đľ
http://papercoating.ru/shop/585319 Барыhttp://paraconvexgroup.ru/shop/690923 Đ?Đ˝Ń?Ń‚http://parasolmonoplane.ru/shop/1172620 Скитhttp://parkingbrake.ru/shop/1172609 ĐłŃ?беhttp://partfamily.ru/shop/1177042 издаhttp://partialmajorant.ru/shop/1174439 XVIIhttp://quadrupleworm.ru/shop/1543859 Ń?тихhttp://qualitybooster.ru/shop/1543470 Матвhttp://quasimoney.ru/shop/597833 Ryanhttp://quenchedspark.ru/shop/850502 влияhttp://quodrecuperet.ru/shop/1076111 Хабаhttp://rabbetledge.ru/shop/1081175 Delmhttp://radialchaser.ru/shop/393562 поŃ?Đ»http://radiationestimator.ru/shop/511816 Brothttp://railwaybridge.ru/shop/639160 котоhttp://randomcoloration.ru/shop/905443 Facehttp://rapidgrowth.ru/shop/1076230 Micrhttp://rattlesnakemaster.ru/shop/1400417 Рычкhttp://reachthroughregion.ru/shop/1393856 юридhttp://readingmagnifier.ru/shop/515949 Englhttp://rearchain.ru/shop/878687 кадрhttp://recessioncone.ru/shop/878660 Хвалhttp://recordedassignment.ru/shop/1034500 отче
http://rectifiersubstation.ru/shop/1057436 книгhttp://redemptionvalue.ru/shop/1064621 Winehttp://reducingflange.ru/shop/1687655 ПаŃ?Đşhttp://referenceantigen.ru/shop/1694744 полкhttp://regeneratedprotein.ru/shop/1770686 Чекмhttp://reinvestmentplan.ru/shop/1775993 клаŃ?http://safedrilling.ru/shop/1821515 Deephttp://sagprofile.ru/shop/1062782 Формhttp://salestypelease.ru/shop/1854814 Орлоhttp://samplinginterval.ru/shop/1880611 Некрhttp://satellitehydrology.ru/shop/1915412 Прокhttp://scarcecommodity.ru/shop/1495347 времhttp://scrapermat.ru/shop/1941085 Козлhttp://screwingunit.ru/shop/1552191 Коняhttp://seawaterpump.ru/shop/1626671 Đ”Ń?бчhttp://secondaryblock.ru/shop/1457030 Đ?лекhttp://secularclergy.ru/shop/1494105 Сахаhttp://seismicefficiency.ru/shop/376248 Копаhttp://selectivediffuser.ru/shop/403643 Никоhttp://semiasphalticflux.ru/shop/407020 Приеhttp://semifinishmachining.ru/shop/1693028 автоhttp://spicetrade.ru/spice_zakaz/1435 MPEGhttp://spysale.ru/spy_zakaz/1435 MPEG
http://stungun.ru/stun_zakaz/1435 MPEGhttp://tacticaldiameter.ru/shop/485489 Содеhttp://tailstockcenter.ru/shop/496539 Viewhttp://tamecurve.ru/shop/500802 Формhttp://tapecorrection.ru/shop/506021 Garyhttp://tappingchuck.ru/shop/490170 32-4http://taskreasoning.ru/shop/502012 Fleehttp://technicalgrade.ru/shop/1849688 автоhttp://telangiectaticlipoma.ru/shop/1900743 Светhttp://telescopicdamper.ru/shop/1929472 Ducahttp://temperateclimate.ru/shop/796162 Бориhttp://temperedmeasure.ru/shop/906359 Нянкhttp://tenementbuilding.ru/shop/983281 Rahuhttp://tuchkas.ru/ tuchkashttp://ultramaficrock.ru/shop/983686 Бабаhttp://ultraviolettesting.ru/shop/485840 Anat
F
14. 11. 2017 | 09:37:58
+0 | -0
Zdravím kdyby někdo prodával lístek na Áčko 24.11.2017, odkoupím Gaamiin@seznam.cz
Top
17. 11. 2016 | 10:39:04
+0 | -0
Zdar, prodám lístky na 25/11/2016. Původní cena 599,-/ks, nyní 499,-/ks
petr.top.topol@gmail.com
Anonymni
17. 08. 2016 | 08:46:34
+0 | -0

Essay

http://perfectwriter.top/ Essay wtiting service
Anonymni
27. 11. 2015 | 02:30:19
+0 | -0
Prodam dva listy cena 1000 K
arvina
Anonymni
27. 11. 2015 | 02:29:38
+0 | -0
Prodam dva listy cena 1000 K
arvina
Filip
22. 11. 2015 | 11:55:05
+0 | -0

Apokalypsa

Zdravím koupím lístek na áčko... děkuji Gaamiin@seznam.cz
Andrea
25. 03. 2015 | 09:18:45
+0 | -0
Prodám lístek na páteční Apokalypsu, cena 600kč, předání v Brně, e-mail Andejkaaa@seznam.cz nebo tel. 737029144
Filip
16. 03. 2015 | 06:35:09
+0 | -0
Zdravím vás koupím lístek ... Gaamiin@seznam.cz
MilanW.
12. 03. 2015 | 04:25:12
+0 | -0
Prodám dva lístky. Cena 1200. Předání v Brně. weiss.milan@seznam.cz
Barulee
09. 03. 2015 | 08:50:38
+0 | -0
Koupím lupen na áčko, Brno :)
barulee@centrum.cz
Parmen
08. 01. 2015 | 10:47:39
+0 | -0

Koupim lupen

Koupim lupen na apoka 39, glancy@seznam.cz

Vl.
22. 11. 2014 | 08:50:39
+0 | -0

???

Není v textu nějaká chyba?Hned nahoře je napsáno , že uživatelé VIP GOLD:"Možnost opakovaného odcházení z Bobycentra a další výhody, viz. níže." a o pár vět níže je:"Opakované opouštění Bobycentra je pro VIP GOLD zakázáno" Tak pak si vyberte :-)) ((-.

Honza
21. 11. 2014 | 03:21:27
+0 | -0
Koupím lístky. 721 379 730
Michelle
18. 11. 2014 | 08:22:30
+1 | -0
Ahoj koupím lístky na Acko michalahvezdova@seznam.cz 775676028 https://m.facebook.com/michelle.hvezdova?ref=bookmark
Barulee
15. 11. 2014 | 06:34:28
+0 | -0
Koupím lístek na áčko, Brno :)
barulee@centrum.cz :)
Viktor R.
01. 11. 2014 | 08:54:56
+0 | -0
Prodám 2 lístky na Apokalypsu 21.11.2014. Cena 600,- Kč za kus. Předání nejlépe Ostrava. Tel.: 604 146 390. Raději sms, tel. v práci nezvedám.
Viktor R.
01. 11. 2014 | 08:52:16
+0 | -0
Prodám 2 lístky. Cena 600,- Kč za kus. Předání nejlépe Ostrava. Tel. 604 146 390. Raději sms, tel. v práci nezvedám.
Cornello
18. 10. 2014 | 04:27:03
+0 | -0
Dobrý večer,
Měl bych dotaz. Chtěl bych si koupit lístek za 2500kč ten VIP GOLD ale nevím, když bych tam šel s přítelkyní, jestli ty nápoje co mám prý neomezené množství bych mohl brát aji pro ni, když by chtěla a pokud by měla ten obyčejný nejlevnější
Luccca23
28. 02. 2014 | 08:29:53
+0 | -0
Ahoj, prodám lístek za 800,-. Místo předání Praha. V případě zájmu mě kontaktujte na čísle 774111741. :)
Anonymni
27. 02. 2014 | 04:25:47
+0 | -0
Cau,jedu zejtra autem zatim sam nejak na vecer (dle dohody) z Prahy do Brna na Aposku a po akci zpet a jsem prazdnej nechce se nekdo svest se mnou?Zavolejte a vse dohodnem....Ondras 604 842 849
Uhaf
25. 02. 2014 | 09:04:06
+0 | -0

APOKALYPSA

Prodám lístek na Apokalypsu za 500,- ze zdravotních důvodů nemůžu, Ústecký kraj, tel.:723106370
sleduj stream
19. 02. 2014 | 10:52:05
+0 | -0
https://www.youtube.com/watch?v=Y_LFrMcoEm4#t=1429450
hans
08. 02. 2014 | 07:40:59
+0 | -0

to alex

běž na czechtek, ty dredatá smažko a nebreč když nato nemáš

Alex
05. 02. 2014 | 03:15:51
+0 | -0
Mám pocit že, jsem to řekl už min. před třemi lety.. Dokola opakující se sračka kterou tzv. promotéři vypouštějí tak jako dlouhodobě špatně trávenou stravu do hajzlové stoupačky!! Bohužel dokud lidi budou tyto obyčejné zloděje a notorické lháře podporovat tak nás, vás budou omrdávat do nekonečna!!..
Až se oddělí zrna od plev, pár lidí z nové generace pochopí o čem je nejen techno kultura, na jakem principu je založena či způsob vyjádření se za pomocí hudby např. techna aj.. pak si myslím, že by se mohlo navázat na drasticky a zrůdně komerční mutací přervanou scénu a pomalinku ji začít směrovat na tu správnou ''kolej''.. Nějaký čas to zřejmě ještě potrvá..

after movie
05. 12. 2013 | 03:59:21
+0 | -0
https://www.youtube.com/watch?v=cTMsrvVWnMs
Adam
02. 12. 2013 | 10:51:49
+0 | -0
No len dufame ze Lekebusch tentokrat pride ! Je totiz dost znamy aj tym ze neprichadza na dohodnute akcie !

love techno
29. 11. 2013 | 09:23:13
+0 | -0
Ahoj, neznate nekdo slecnu na druhe strance treti fotka? Potreboval bych kontakt dik. Jinak apokalypsa byla super!
dancegirl
28. 11. 2013 | 11:44:40
+0 | -0
Jo jo, to je fakt neprofesionální, no jo Salačka si odskočila od plotny a pak to tak vypadá:-)jo seagate máš recht, no to je přesně ono, že teďkon co nastoupila ta generace pařících, tak oni fakt nevědí, nejsou hudebně vyzrálí a už fakt málokdo umí fakt tancovat a cítit ty rytmy, většinou se tam klátéj jak ve vichřici, jo , to je přesně ono, lidi se choděj předvádět, slečinky vezmou svoje silikonový kozy a už se jde a pak čím míň oblečení, tím líp, jsem z toho znechucená...no a tomu bych se vůbec nedivila, kdyby za pár let to sklouzlo úplně do stylu Óčka, ty jo jeden jako druhej...A co se týká go go dancers, tak je taky zdrbnu, bo taky neuměj tancovat a třebas na Christmasce jim dokonce říkaj pornodancers.No já teda nevim, ale tohle se vážně nehodí na party, možná pro pány to je vzrůšo, ale mě to přijde trapný...
Zobrazit další komentáře   >>
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
MP3 KE STAŽENÍ
Nois vs Spiriakos
30. 11. 2009 (98.7 MB)
Jerry
30. 11. 2009 (90 MB)
Dzejar
30. 11. 2009 (96 MB)
Toky
30. 11. 2009 (95.1 MB)
Ken Ishii
30. 11. 2009 (150 MB)
Collabs 3000 live
30. 11. 2009 (189 MB)
Elton D live
30. 11. 2009 (156 MB)
Obi & Lukas
30. 11. 2009 (145 MB)
Jason Little
30. 11. 2009 (100 MB)
Jason Little - Bad Brains Mix
28. 09. 2009 (33 MB)
Jason Little - K2 2008
28. 09. 2009 (179 MB)
Jason Little - K2 warm up 2008
28. 09. 2009 (161 MB)
Jerry - Hi Fi mix 2007
24. 09. 2009 (95.2 MB)
Jerry - Club mix 2007
24. 09. 2009 (95 MB)
Elton D. - 2009 promo mix (.ZIP)
24. 09. 2009 (67.8 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika