Cybertronic II - novinky

Cybertronic II - novinky

26. 02. 2007  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Párty Cybertronic II se nezadržitelně blíží a promotéři dokončili další bod příprav - konečnou koncepci vstupenek a také oznámili velmi zajímavou soutěž se společností Sky Europe.
Výherci Cybertronicu poletí se Sky Europe

Kromě četných možností vyhrát volné vstupenky na blížící se Cybertronic II vyhlásí pořadatel již brzy soutěž o velmi hodnotné ceny - letenky do atraktivních destinací se společností Sky Europe. Štěstí se na Vás může usmát také v podobě slevových kuponů našeho dalšího sponzora – firmy WILDCAT, popřípadě dalších promo materiálů od partnerů akce. Takže sledujte i nadále party servery a oficiální stránky eventu Cybertronic na adrese www.cybertronic.dj a nepropásněte možnost potěšit sebe, nebo někoho blízkého příjemnou výhrou.

Soutěž - Cybertronic II - vstupy
Soutěž - Cybertronic II - vstupy a jízdenky Student Agency

Cybertronic II - VIP jak má být

Návštěvníci budou rozděleni do tří skupin. Klasické lístky a tzv. VIP vstupenky jsou již v prodeji na obvyklých místech (tedy Ticketstream, Rave.cz a Techno.cz, na Slovensku pak Ticketportal, Partyzona.sk a Websound.eu) za cenu 450,-/800,-. Běžné vstupenky zaručí samozřejmě plnohodnotnou zábavu po celou noc s přístupem na hlavní taneční parket a přilehlé tribuny s příslušným počtem barů a stánků s party doplňky. Zvláštní zóna bude vyčleněna majitelům VIP. Za dvojnásobek ceny základního vstupného tito získají možnost navštívit samostatný prostor s vlastním barem oddělený od hlavního tanečního „kotle,“ navíc dále zpříjemněný lahodným sektem. Slibovaná byla ještě poslední úroveň komfortu – tzv. VIP GOLD. Edice těchto vstupenek bude limitovaná počtem, k dostání za cenu 2000,- a dostupná od středy 28.2. Toužíte-li vychutnat si Cybertronic II s maximálním pohodlím, budete mít díky těmto lístkům přístup na speciální tribunu. Ta bude situována přímo naproti hlavnímu pódiu. Počítat můžete s pohodlným posezením, které využijí i samotní vystupující umělci. Nebude tak problém pozvat Erica Prydze na drink apod., neboť i tato zóna bude mít vlastní bar, který se od ostatních odliší především alkoholickými i nealkoholickými nápoji zdarma. To vše podpořeno čerstvými ovocnými mísami a ochutnávkami od našich sponzorů, které Vám budou nabízet sympatické hostesky (ty zavítají i na běžné VIP prostory). Být „very important person“ na párty Cybertronic II se tedy jistě vyplatí, ať již „classic“ za cenu 800,- nebo VIP GOLD za 2000,-. V obou případech budete označeni páskou a visačkou, což znamená přístup na příslušné zóny a v neposlední řadě i možnost kdykoliv opustit halu Rondo s jistotou bezplatného návratu za zábavou. Připomeňme jen fakt, že zlaté vstupenky jsou omezené počtem kusů a tak jejich nákup nedoporučujeme příliš odkládat. Zanedlouho poběží i řada televizních spotů u našeho generálního mediálního partnera – hudební televize Óčko, další informace a tiskové zprávy pak čekejte již brzy na obvyklých místech.

Váš Cybertronic team
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CYBERTRONIC II.

Pátek 30. 3. 2007
Vstup: Předprodej 350 Kč, V.I.P. 690 Kč
Vystupují:
Eric Prydz, Filterheadz (BE), Fred Baker (BE), Filterheadz (BE), Dandy (HUN), LayDee Jane, BB Mike, Orbith, Preach, Budai
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
Soutěž s Cybertronicem II.
1x vstup + sada od Pepsi kšiltovka, trenýrky, tričko a klíčenka)
Soutěž se Cybertronicem
2x vstup + 2 certifikáty opravňující držitele k bezplatnému odběru zpáteční autobusové jízdenky na linku Student Agency express a to do zemí : Švédsko, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Itálie, Maďarsko
Cybertronic II. - 30.3.
4 x 1 volný vstup
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika