Představení headlinerů Apokalypsy Celebration

Představení headlinerů Apokalypsy Celebration

18. 12. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Sice už včera jsme vás nedočkavě informovali o headlinerech únorové Apokalypsy, ale až dnes nám do redakčního mailu přistály podrobnější, oficiální informace z rukou pořadatele.
Kdyby Vám někdo v roce 1999 řekl, že Apokalypsa bude 23. února 2007 slavit svůj jubilejní 25. díl, bude mít pevnou pozici na evropské techno scéně a tak vysokou oblibu u partypeople, těžko by jste asi věřil.

Ano, nikdo nečekal, že vlastně jediná Apokalypsa přežije všechny pravidelné techno indoor akce v ČR, avšak je tomu tak. Není to chlouba pořadatelů, je to chlouba a hlavně zásluha Vás, kteří nás díl co díl, 8 let stále podporujete. Vy vytváříte atmosféru a náladu akce a jen díky Vám můžeme pečlivě vybírat ze světové scény. Oslavte proto s námi 25. díl Apokalypsy zvaný Apokalypsa 25th Celebration !

Na hlavní Amok podium přijal pozvání reprezentant švédské „hutné“ techno školy, guru hip-hop a graffiti kultury Severní Evropy, headliner techno podia na Lucky People center 2003, velmi pozitivní osoba, která si na Apokalypsu žádá 4 gramofony a hlavně mikrofon, do kterého jako málokdo umí skutečně rapovat. Významná producentská postava labelu Drumcode, věrný kolega Adama Beyera, Joela Mulla, Patrika Skooga či Glenna Wilsona, ano, už asi tušíte… Ze Stockholmu přijede oslavit jubilejní 25. Apokalypsy svým „sweden-vocal-technem“ postava, která je označována jako „hudební architekt“, zakladatel stylu hardfunk, všestranný umělec, který vyniká ve vizuálních kreacích, pořádá design výstavy, je učitelem breakdance tance, producentem hudby k filmům nebo k pc hrám… Majitel osmi (!) hudebních vydavatelství a labelů, všestranný umělec, který se nebojí techna, hardfunku, minimalu a rapu, fenomén ve světě Djingu, který používá více než 20 různých producentských pseudonymů, avšak nejznámější asi je pod svým pravým jménem, bez nadsázky legenda a zakladatel švédského techna - Cari Lekebusch.

apokalypsa

Jak už jsme naznačili, Apokalypsa 25 th Celebration musí být hlavně oslava, jejíž součástí bude také neskutečná show, neboť vás chceme šokovat a bavit zároveň! A pokud chceme tato slova dodržet, napadá nás pouze jedno jméno, které kritéria té nejdivočejší show splní.

Vedle Cariho Lekebusche se postaví šokující postava anglické hardstyle scény, dj, který v Anglii získal několik oceněni jako „nejlepší britský hard dance DJ“ roku 2003, 2004 a 2005. Za své „naprosté šílenství“ také obdržel v anketě Londons Hard Dance Awards zvláštní cenu „Party animal 2005“. Ano, garantujeme opravdu šokující zážitek! Pro tohoto extravagantního DJe je totiž naprosto normální, aby si během hraní doslova rozmlátil desku o hlavu, stál na dj stole a skretchoval nohou nebo dokonce hrál se zkrvavenou hlavou, kterou si rozbil po výskoku do nízkého stropu. Pokud jste nikdy nezažili jeho excentrické výstupy, máte možnost - DJ z BlackoutAudia, který procestoval Kanadu, Jižní Ameriku, Rusko a celou Evropu – „party animal“ Mark E.G. 

Další gratulant je přímo „premiérový“ pro celou Českou republiku. Pokud řekneme punk – hardtechno -Berlin, existuje jen jeden člověk, který zaučil mnoho „žáků“, jakou jsou Felix Kröcher, Sven Wittekind nebo Viper XXL… V jeho případě máte totiž skutečnou jistotu kvalitního hardtechna. Dříve undergroundový hrdina a dnes již výrazná, mediálně známá tvář německé hardtechno scény, velitel největší německé „dj koalice“, majitel labelu Killaz a polovina dua „Dance with the Devils“ s Frankem Kvittou – pan Torsten Kanzler.

Švédsko, Anglie, Německo - jaká další významná země nám zapadá do všestrannosti hlavního podia? Jistě, jsou to španělské rytmy, samba a inteligentní techno! Přidejme k tomu live set - nikoliv hraní z desek, pestrý set, který přináší progressivní, drsný, avšak pozitivní příběh plný emocí. Není jiné jméno lépe prezentující španělský temperament - Christian Wünsch live.

A je tu hned další zástupce a propagátor live vystoupení. Původem z Chile, 36 let starý minimalista techno zvuků, vyhlášený „budovatel“ nového pojetí techna vydávající na labelech HighBall, Audio Assault nebo HardSignal, kde prezentuje velmi tvrdé, avšak zajímavé skladby s prvky minimalu a exotických perkusí, „multižánrový“ hudebník, který se stejně jako na akci Awakenings pokusí být nepsaným favoritem a miláčkem večera. Se svým hardware studiem, živě na Apokalypse – Carlos Rios live Ti nejlepší se vrací na místo činu – tohoto rčení se držíme u dalšího z „gratulantů“.

Vzpomenete si ještě na velmi „happy“ skladbu s prvky samplu ze hry Super Mario Bross? Ano, je to on! Ten, který umí cutovat desky tak dobře, až máte pocit, že mixpult odletí z podia. Ten, který Vás v roce 2006 nejvíce dostal, to „dítě“ za DJ pultem co nastoupilo na Apokalypse po Dave Clarkovi! Tektribe, Compressed, Abstract, „hardtechno deviant“ - Tobias Lüke aka O.B.I.

Co by to bylo za Apokalypsu, kdyby zde nebyl slyšet sound našich sousedů a bratrů ze Slovenska? Svěží, progressive-techno přijede hned dvojitou silou rozdávat lidem už jednou skvěle osvědčený DJ Schimek ve společném setu ze 4 gramofonu s neméně kvalitním kolegou - ostřílený DJ Breeth!

Celý večer na hlavní stagei odstartují a ukončí rezidenti, pořadatelé, produkční, bookeři a DJs– Jerry a Misa Salacova. Od takového přívalu energie si je také potřeba odpočinout a hlavně načerpat nové síly.
DeeMarc stage je k tomu tou nejkvalitnější možností. Klubová nálada, elektro/groovy/house/minimal djs a hlavně pohodlí. O to se postarají jména jako „Plastický“ dj Tvyks, královna českého djingu, minimalová – Ladida, techhousový Angličan z pražského Climaxu v Roxy – Chris Sadler. Tuto sestavu podpoří brněnskou klubovou scénou vychovaný Hydrophonic a doplní jej progresivní „fantom klubů“ – Michal Poliak aka BB Mike. Tentokrát přicházíme také s novou možností – společně s raverecords.cz pořádáme soutěž, jejíž vítěz bude mít možnost zahrát si na druhém podiu Apokalypsy. A co je k tomu potřeba? Stačí být zaregistrovaný jako DJ na raverecords.cz, poslat demo a pak už jen mít štěstí!

A co bude oslavu 25.dílu doprovázet? U vchodů Vás bude stejně jako minule čekat překvapení, a to značková trička, masky, rukavičky, vějíře… – zkrátka různé zajímavé party doplňky od firmy AMOK fashion. Ty získá prvních 1000 návštěvníků. Již tradičně vsázíme na prověřenou spolupráci s firmou Ministry laser (Sk). Právě oni nás minule velmi potěšili unikátní vodní stěnou. Spoléháme na jistotu a kvalitu, a to také dokazují jejich lasery, které budou na tento večer hrát velkou multimediální roli. Ministry laser chystají další laserové překvapení, které bude tajit dech! Jejich výbavu jste mohli „zkontrolovat“ již na minulém díle a uvidíte, že Vám bude opět běhat mráz po zádech!

Časový line-up, aktuální novinky, to vše a mnohé víc znáte z multimediálních videoprojekcí od Cube and Vision. Projekce budou opět promítány na 20ti metrovém plátně a 2 videowallech.
Zvuk Nexo od Marcel Audio tentokrát ještě více posílíme – kvalitní zvuk a technika jsou další zárukou kvalitní produkce a nezbytností ke spokojenosti všech vystupujících! V prostorách Bobycentra máme pro vás jako vždy připravené nejrůznější obchůdky s party doplňky, s oblečením, lightstick shop, stánek s novými vynilovými deskami, cd mixy, kompilacemi, label příslušenstvím, fotbálek, hokej, občerstvení, zmrzlinu a spoustou všeho, co (nejen) na party můžete využít.

Lístky můžete zakoupit v sítích TicketPro, TicketStream, TicketArt, TicketPortal a Eventim. Kamenné obchody zustavaji pro celou Čr zachovány, pro online nákup mužete také využít oblíbený server Rave.cz!

Předprodejová cena lístku na Apokalypsu 25th Celebration byla stanovena na 349,- + poplatky předprodeje. Pro návštěvníky na místě bude lístek za 449,- .

Samozřejmě bude hodně možností jak získat lístek zdarma. Pokud máte přehled a také chuť vyhrát, bude hodně šancí, jak dostat vstupenku nebo vip do backstage. Budou celkem 4 videosoutěže a pro hudební labužníky a fanoušky 3 x mp3 soutěže. Kromě výher v podobě vstupu a vip karet bude šance vyhrát šek v hodnotě 10.000 na oblečení distribuce deecom.cz, tedy trička apod.

Během začátku nového roku 2007 Vás budeme zásobovat aktuálními informacemi o DJs, poskytneme rozhovory, novinky tykající se příprav a spoustu doufáme zajímavých článků, které Vám zkrátí čekání na 25. díl akce Apokalypsa, 23/02/2007.

www.apokalypsa.com  

INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOKALYPSA CELEBRATION

Pátek 23. 2. 2007
Vstup: Předprodej 349 Kč, na místě 449 Kč
Vystupují:
Cari Lekebusch, Mark E.G, Torsten Kanzler, Christian Wünsch live, Carlos Rios live, Tobias Lüke aka O.B.I., Schimek, Breeth, Jerry, Misa Salacova, LaDiDa, Tvyks, Chris Sadler, Michal Poliak aka BB Mike, Hydrophonic
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
zemik
20. 12. 2006 | 23:26:43
+0 | -0
paráda-motorovky ssebou-hihiii:-)))
SOUTĚŽTE
Apokalypsa Celebration - 23.2.
1x 2 V.I.P vstup a 2x 2 volný vstup
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika