Novinářská anketa k Apokalypse Celebration

Novinářská anketa k Apokalypse Celebration

06. 02. 2007  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Dalin Vajčner položil dvě otázky týkající se celé éry Apokalypsy a také její budoucnosti. Na jeho anketní otázky odpovídali zástupci hudebních medií. Mrkněte na názory novinářů taneční scény.
1) Jak by jste shrnuli těchto 25 dílů brněnské apokalypsy?
2) Co pro vás vlastně jméno akce apokalypsa znamená a co by jste apokalypse popřáli do dalších , minimálně 25ti dílů?


Robotech (rave.cz)
robotech01) Apokalypsa si prošla dlouhou cestu, o čemž svědčí už to, že ta, co nás čeká, má ve svém podtitulu číslo 25. Ta cesta byla nelehká, provázená protichůdnými názory a pocity a chvílemi dost kontroverzní. Ne vždy to imho byla cesta správným směrem, ale jak naznačuje ten poslední díl, jde opět kupředu, za což jsem rád. Já sám jsem byl v minulosti ostrý kritik jak samotné Apokalypsy, tak i lidí, kteří ji pořádají a musím upřímně konstatovat, že jsem rád, že se apokalyptici z různých kritik a problémů poučili. Teď jsem si nedávno prohlížel většinu plakátu z těch posledních 25. dílů. Počínaje plakátem, kdy se tato party jmenovala APOCALYPS, až po ty poslední. Vystřídalo se tam opravdu hodně jmen, která v technu hodně znamenají a razí směr. Jsem rád, že končí ta módní vlna schranzu a začíná to opět být ten pure techno event!

02) Pro mě, jakožto pro věřícího člověka, znamená Apokalypsa konec světa - den závěrečného zúčtování. Přeju Apokalypse, aby každý další díl nebyl ten poslední, a aby to závěrečné zúčtování resultovalo v kladné hodnocení a spokojenost všech zúčastněných.

Ozzby (poslouchej.net)
ozzby01) Celkově dráhu Apokalypsy shrnout nemohu, jelikož ji se zájmem sleduji až od roku 2002. Od té doby mě ale hodně baví pozorovat její vývoj a inovace, které se promítají defakto v každém dílu. Dá se říct, že Apokalypse dost fandím, protože je to dle mého nejstabilnější koncept na naši, mimochodem dost konzervativní, scéně.

02) Do dalších dílů bych popřál pořadatelům především sílu vydržet v nelehkých podmínkách této země, spousty nových nápadů a "venkovní" inspirace, neotřelé Djs a také trochu starší návštěvníky :-) Tak nějak si přeji, aby jejím smyslem bylo rozbíjet pomyslnou skořápku, která izoluje české klubery od zbytku světa elektronické hudby. Jsem mimo jiné i hodně zvědavý na nově přítomný minimal v dalších dílech - Marco Bailey byl jednoznačně dobrej start!

Juki (techno.cz)
juki01) Shrnout na hromádku tolik zážitků snad ani nejde. Apokalypsa mnohé klubery provází snad celý život a nabízí mladým lidem odreagování, které jinde nenajdete. Maškarní bál, karneval a party v jednom. I když jsem už z publika, pro které je určena trošku odrostl a upřednostňuji jiné akce, staré matadory tam nakonec stejně potkám a legrace je také stále fůra. Takže co říct víc? Prostě Apokalypsa, hopsa hejsa.

02) Totální destrukci mysli, těla, předsudků a hranic soudnosti. Do dalších 25ti dílů Apokalypse přeji více kvalitní hudby a méně trendy tanečníků v oranžovém potahu z embéčka. Všechno nejlepší! :)

Kaix (rave.cz)
kaixPro mě byla a asi i bude Apokalypsa navždy kontroverzní akce, kam se občas zajdu pobavit, občas naštvat. Popřál bych celému teamu co nejméně kontroverzí a hodně spokojených návštěvníků.Pedro (extasydjs.sk)
pedro01) Apokalypsa prošla od začátku svého vzniku vývojem a za posledních 6 let se stala jedním z nejuznávanějších eventů v Česku ale i v sousedních zemích. 25. díl Apokalypsy je výsledkem tvrdé práce všech zainteresovaných, kteří se podíleli a ještě se podílí na jejím vzniku a fungování vůbec a za to jim patří velké díky…

02) Pojem Apokalypsa sa stal opravdu fenoménem a tímto by jsem chtěl popřát za celý portál eXtasydjs.sk Apokalypse aby neustále následovala vpřed a aby se i nadále těšila tak velké popularitě, jaké se těší dnes… Vše nejlepší Apokalypse:))

Michal (Oxygen party)
michal
01) V první řadě chci pogratulovat k úspěchu k 25. dílu a lidem, kteří se spolupodílí na této výborné techno akci. Myslím si, že každý, kdo jen jednou přišel třeba na jeden díl zjistil, jaký je recept na tu správnou zábavu a dostal tak super zážitek…

02) Vydařený event na vysoké úrovni,který v Čechách nemá konkurenci. Apokalypse přeji , aby měla vždy atraktivní lineup a Bobycentrum plné clubberů.


Tomy (culturebeat.cz)
tomy01) Pro mě osobně znamená Apokalypsa jednu z nejstálejších indoorových techno akcí v republice. Stálou v kvalitě dovezených techno celebrit a také v dobrém zázemí celé párty. Byť jsem osobně na žádné přímo nebyl, tak věřím referencím od známých. Navíc Apokalypsa je pod drobnohledem médií dost často, či-li kdyby něco nefungovalo tak, jak má, bylo by to hned venku. Na druhou stranu je celá akce slušnou továrnou na peníze, což je vidět na jejím zaměření a promo kampaních, leč to nikterak nesnižuje její výslednou kvalitu – lidi, co Apokalypsu tvoří, si svojí odměnu zaslouží. Svojí práci totiž odvádí dobře.

02) Apokalypse bych popřál do dalších dílů stejné úspěchy jako doposud, tj. velký mediální ohlas, dobré reference až za hranicemi republiky a hlavně spokojené návštěvníky, o to jde především…


Yasma (Antistatic party)
yasmaBomba! Pevné lokty a věřit dále tomu, co Apokalypsa dělá, protože kdyby si nevěřila, stalo by to za lejno a protože tomu věří, je tam kde je. A kde je ? V Brně. A kdo tam chodí ? Všichni !!!
Noro (warp.sk)
noro01) Apokalypsa pro mě znamená něco jako žíjící legenda, party která asi nejvíc ovlivnila a nadále usměrňuje směrování techna v Čechách a na Slovensku. Přivezla největší jména elektronické hudby, dospěla a věřím, že přežije i svou padesátku.

02) Pro dalších 25 dílů Apokalypse přeji co nejvíc fanoušků a stálé zlepšování kvality :)www.apokalypsa.com

INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOKALYPSA CELEBRATION

Pátek 23. 2. 2007
Vstup: Předprodej 349 Kč, na místě 449 Kč
Vystupují:
Cari Lekebusch, Mark E.G, Torsten Kanzler, Christian Wünsch live, Carlos Rios live, Tobias Lüke aka O.B.I., Schimek, Breeth, Jerry, Misa Salacova, LaDiDa, Tvyks, Chris Sadler, Michal Poliak aka BB Mike, Hydrophonic
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
Apokalypsa Celebration - 23.2.
1x 2 V.I.P vstup a 2x 2 volný vstup
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika